Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög? Mi is ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög? Mi is ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt 2 hétig jártam egy sráccal.Miután szakítottunk,folyamatosan keresett,írt,hívott és figyeltetett.Nem tudta felfogni, hogy vége ennek. Aztán másfél évvel ezelőtt elmentem a mostani barátomhoz,akivel nagyon is jól megvagyunk,szeretjük egymást,a szex is jó.Egy ideje beszélgetek ismét az exemmel,és találkoztunk is.Furcsa,érzek valamit iránta.Nem szerelem,vagyis nem tudom igazán mi ez.Jó vele lenni,de ugyanúgy marakszunk,mint anno.Viszont néha olyan,mintha éppen azelőtt lennénk mielőtt összejöttünk volna.Nem értem magam, sem őt.
2012. jún. 19. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Leszarom hogy mi ez. Idióta tini pitsa és idióta kanos srácok. Ennyi.
2012. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi se téged.............
2012. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy jól müködő kapcsolatod, és ha igazán szereted párod és tényleg jó vele akkor nem találkozgatsz az exel hanem vele vagy és nem bántod. Lehet csak annyira szereted az exet mint egy havert jól gondold meg mit csinálsz mit rugsz fel és miért.. kiért
2012. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az a tipikus történet, amikor az egyik fél ahelyett, hogy boldog lenne azzal, akivel minden jó, mégis egy harmadikhoz "vonzódik". Szerintem a másik srác izgalmasabb számodra, a barátod meg kezd "unalmassá" válni. Ebből szoktak a jó nagy gubancok és fájdalmak kialakulni.
2012. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!