Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha minden tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha minden tökéletes is akkor is félek hogy valamit elrontok?

Figyelt kérdés
Van barátom, jól elvagyunk, nagyon szeretem, ő is engem. És nap mint nap azon agyalok, hogy jajj mi lesz ha megromlik a helyzet. Félek hogy valamit rosszul csinálok és oda minden. Miért?
2009. júl. 9. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

mert a szíved mélyén érzed ha nem is mondod ki magadnak hogy a pasi nincs annyira oda érted mi te érte és félsz hogy elveszíted....

vagy nagyon önbizalomhiányos lehetsz, de a választ csak magadban találod meg

2009. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

második lesz :S

pasi mindent megtesz :)

2009. júl. 9. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennek több oka is lehet,az egyik lehet hogy nincs önbizalmad vagy pedig sokat csalodtál, és ezért félsz!én ugyan igy jártam féltem egy kapcsolattól, de hála ez mára már feloldodott, csak egy megfelelő társ keleltt hozzá, aki bebizonyitotta hogy vannak még rendes férfiak is a világon!

2009. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizonytalan vagy és görcsös. Meg kéne tanulni az "és akkor mi van?" mondatot. És a vállrándítást. Sok problémára(?) csak ez a megoldás mert nem problémák. Sajnos azok is vannak bőven...azokhoz nem ajánlom a vállrándítást.
2009. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy, mint (tippem szerint) az emberek kb. kétharmada.
2009. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sokat segítettetek :)
2009. júl. 9. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele a kapcsolatunk elején. :)


Túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. :) Normális, csak idegesítő, hoa ilyet érzel. :))

2009. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!