Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás hogy a barátnőm ne legyen elöttem szégyenlős esetleg félénk? (17F) (17L) 9hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Győzködheted,hogy neked tetszik ahogy van,szép és szexi...stb. de ha szégyenlős,akkor az csak rajta múlik,hogy mikor tudja előtted levetni a gátlásait.


23L

2009. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én már győzködtem, győzködöm:D mert tényleg nagyon szép és imádnivaló leányzó az elején még mondta h na persze nem is vagyok szép de most egy ideje nem mond ink semmit beszélgettünk erőől kettesben mondtam neki h az idő remélem megoldja ezt a problémát:)de mikor?:D ezért szeretnék megtuni ami kicsit feloldaná az én kis szerelmemet :)
2009. júl. 9. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd ki, mennyire szereted, kívánod. Érezze, hogy neked Ő az Istennő, kényeztesd, mondj neki szépeket, légy gyengéd... Érezze, hogy megbízhat benned. Ha ezekre sem "reagál" azzal, hogy levetkőzi a gátlásait, akkor nem benned van a hiba.
2009. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én másfél éve vagyok együtt a barátommal és mai napig szégyenlős vagyok előtte,de csak felülről. pedig tudom hogy imádja mindenem,mert mindig mondogatja is,de hiába,én ilyen vagyok... ha a barátnőd is ilyen,szerintem fogadd el őt így! ne eröltesd,hogy mutassa meg magát ha nem szeretné... :)
2009. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
20:22-nek én nem eröltetem :D félreértés neesék. csak gátlásos :D
2009. júl. 9. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

huzd magadhoz,legyen veletek szembe tükör,öltöztesd le (te is) és mutogasd meg neki,h melyik testrészében mit imádsz...utána kérdezd meg h mi az amit nem szeret neked megmutatni,miért szégyellős...

nálunk ez bevált,bár a nemek forditva voltak,én tudom magamtol is az értékeimet

22/L

2009. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom egy kicsit drasztikusan oldotta meg a helyzetet, legalábbis nekem az volt, de hatott. Nap mint nap papolt nekem állandóan, hogy milyen jó csaj vagyok, gyönyörű vagyok, imád, de én akkor is takargattam magam mindig. Na egyszer kijelentette, hogy most azonnal levetkőzök és így leszek... Levetkőztem, nem takargathattam magam, és legalább fél óráig úgy kellett lennem. Annyi idő alatt megszoktam, hogy néz. Ez volt pár hónapja, most már gátlások nélkül rohangálok előtte meztelenül, annyira nem zavar. Csak ha a te barátnőd sértődékenyebb, jobban a szívére veszi, akkor ezzel lehet, hogy csak ártanál, mint használnál.
2009. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Én mindenki elött nagyon szégyenlős vagyok. A barátom elött is az voltam.. amint fény vagy világítás jött szóba bújtam a takaró alá meg összehúztam magam.. aztán odajött hozzám.. megkért álljak fel.. én meg csak nyavajogtam.. elmagyarázta.. h ő így szeret, meg amúgysem a testem a lényeg, hanem az aki vagyok. Bejött.. azóta elötte egyáltalán nincsenek gátlásaim.. 2 éve vagyunk együtt. Sok sikert nektek is!
2009. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nahát... :) nekem is volt hasonló problémám... amikor először együtt voltunk... nagyon gátlásos volt. ami nembaj... csak nekem furcsa volt mert én gátlástalan vagyok. :)

én kb mindíg amikor lehetőségem van rá... de akor is amikor am nincs zavarbahozom... leszedegetem róla valamijét.. ha nálunk vagyunk a ruháit.. najó nem kell durvára gondolni.. csak szenvedélyesre... :) azóta sokkal természetesebben viselkedik mellettem... lehet h rájött h ugysem marad rajta sokáig a ruha.. :D

na jó szórakozást

2009. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez volt a probléma. Takargattam magam, meg szégyellősködtem. Ő megunta, és az egyik petting után a ruháimat bezárta egy szekrénybe, és feltette a szekrény tetejére a kulcsot, és azt mondta, hogy most ha tetszik, ruha nélkül leszek előtte. Elsőre ment a hiszti nálam, hogy nem tehet ilyet, és most miért kell bántania, én szeretem, de ő nem tisztel engem. De aztán csak ölelgetett, és megnyugodtam. Mondta, hogy feküdjek csak mozdulatlanul, és mondjam el, hogy miért nem szeretném, hogy meztelenül lásson. Aztán elkezdtem sorolni neki, hogy mert lóg a mellem, erre ő elkezdte csókolgatni, hogy őt nem érdekli, hogy beképzelem, hogy lóg, mert gyönyörű és formás. Aztán mondtam, hogy nagy a pocakom, de ő csak mondogatta, hogy ő imádja azt is, és legalább nem egy afrikai éhező gyerekre emlékeztetem. Aztán szépen eljutottunk a puncimig, hogy abban mi nem tetszik. Ő azt mondta, hogy nem fogja dícsérni, inkább megmutatja, hogy mennyire szereti. És hát az volt az első olyan pettingem utána, amit igazán élveztem. Egyszerűen fergeteges volt. Végre nem azon járt az eszem, hogy jaj nem tetszek a barátomnak, jaj meglát. Utána én nem akartam felöltözni. :)
2009. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!