Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elhanyagol vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elhanyagol vagy csak legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) a barátom most érettségizik, és a nyelvvizsgája is most volt, másfél hónapja vagyunk együtt és azt érzem hogy elhanyagol. mármint megértem hogy sokat kell tanulnia, de hétvégén is az volt hogy találkozunk, de lemondta mert tanult és fáradt volt. megbeszéltük hogyha végez a nyelvvizsgájával, ír vagy felhív hogy hogy sikerült de semmi.. sms-eimre se válaszol, se fb-on nincs fent semmi :( csak legyek türelmesebb mert tanul? vagy kezdjek félni? mert legalább írhatott volna hogy hogy sikerült :(
2012. febr. 23. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

> se fb-on nincs fent semmi


Ez már a vég.

2012. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha tanul akkor lehet hogy azért nem foglalkozik veled mert nem akarja hogy a szerelemre gondoljon amikor a Mátyás királyt tanulja

Te döntésed ,hogy elég-e ez neked amíg tart a tanulás vagy nem

2012. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a türelem rózsát terem! és hagyd tanulni is. ha van ideje és szeret akkor majd szakít rád is idõt
2012. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát,én megértem,hogy sokat tanul a barátod,meg minden,de például az én barátom reggel 8-tól este 8-ig bent van az egyetemen,aztán esténként mégis beszélgetünk legalább egy kicsit telefonon,vagy msn-en...ma például rögtön felhívott azzal,hogy sikerült megszereznie a jogsiját...

A tanulás fontos,viszont egy sms írása nem hiszem,hogy annyira elvonja a figyelmét.Beszéld meg vele a dolgot személyesen inkább.Mutass rá arra,hogy szeretnéd,ha egy kis időt szánna rád is és szeretnéd tudni,hogy mi van vele,elvégre a barátnője vagy.Amúgy sem hiszem,hogy reggeltől estig tanul(ilyen csak vizsgaidőszakban szokott előfordulni az egyetemen)...az ember arra szakít időt,amire akar.

2012. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szakított velem szóval most már mindegy :/
2012. febr. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!