Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, a munka miatt elhanyagol a barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon erősen változtatni kellene a dolgainkon. A barátom 23 éves, én 21. Ő már elég régóta dolgozik, fősuli mellett is melózott, meg nyáron, elég szépen benne van a cég dolgaiban... már most elég nagy embernek számít. Sajnos mióta elkezdett folyamatosan dolgozni, én teljesen azt érzem, hogy a meló tőlem veszi el az idejét. Már szinte nem is töltünk időt kettesben, csak annyit, hogy együtt alszunk, mert mikor végre hazaér csak elalszik és kész. Hétvégén sem vagyunk együtt, mert akkor meg a haverokkal vagyunk, két külön asztalnál, fiúk-lányok... Nem élünk együtt egyébként, ezért még nehezebb elviselni, hogy ennyire nullára redukálódott a kapcsolatunk. Soha nem megyünk kettesben sehova, semmi közös programunk nincs, egy filmet sem tudunk megnézni, mert azon is elalszik. Nem beszélgetünk, mert azt mondja fáradt. Már nem olyan, mint amikor megszerettem, teljesen bekomolyodott, a melón kívül semmi nem érdekli.

Nagyon szeretjük egymást, nagyon-nagyon sok rossz és jó dolgon keresztül mentünk együtt, és egymás nélkül is, teljes mértékben közös jövőt tervezünk. Tudom, hogy azért dolgozik, hogy lerakja a jövőnk alapjait. De azt érzem, hogy ha ez így megy tovább, semmilyen közös jövőnk nem lesz, mert elhidegülünk egymástól... Úgy érzem, hogy ennyi idősen túl nagy ember már, és ez nekem sok egy kicsit... Bedarálja a meló... Mostanában egyre többször borulok ki, napokat sírok át, semmihez nincs kedvem, mert csak azt látom, hogy elveszi őt tőlem a munka. Én értem, hogy jó érzés hogy ilyen fontos és magas beosztású melója van, meg jó hogy kap érte pénzt, de közben engem el fog veszíteni. Szükségem van a törődésre, arra hogy babusgasson, legalább néha, hogy beszélgessünk... nem tudom mit tegyek. Ha morgok emiatt, abból mindig csak összeveszés van. Már rengeteg vitánk volt ebből, elég súlyosak. De semmi nem változik, és ahogy az idő halad, én is egyre idegbetegebb vagyok, és egyre nehezebben viselem ezeket a dolgokat, ami még több veszekedést szül. Pedig tényleg mindennél jobban szeretjük egymást. Nem tudom mit tegyek...


2012. jan. 30. 14:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Inkább annak örülj, ami van.

Az nagyobb baj lenne, ha nem lenne munkahelye... Így legalább van és jól keres. Megalapozza a jövőtöket.

2012. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de hol van ebben a párkapcsolat?
2012. jan. 30. 15:02
 3/22 anonim ***** válasza:
Az jobb lenne, ha nem lenne munkahelye és esélyetek se lenne a közös jövőre? Azt írod, szeretitek egymást. Akkor hol a hiba?
2012. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
régen jó volt, akkor még voltak jó napjaink... ezek az emlékek azok, amik összetartanak. de nem tudom hogy ez meddig elég.
2012. jan. 30. 15:08
 5/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező,de nagyon gyerekes vagy.Tedd össze a két kezed,hogy ilyen pasid van most komolyan mondom,én is ilyen vagyok karrierista,szeretne nagy lábon élni,ez a normális.

Egy gyakorlat,hunyd be a szemed és képzeld el,amint Balin vagy Mallorcán nyaraltok verő fényes napsütés,koktélok,all inclusive ellátás,Hawaii dizsi napszemcsi.


Milyen érzés?Ugye,hogy jó?


Vagy képzeld el,hogy éltek egy panelban,minden fillért beosztva,se sport,se önmegvalósítás.


Na melyik a jobb?


Tudod,ezekért keményen kell DOLGOZNI,ezt meg kell,hogy értsd,úgy látom nincsenek céljaid egyáltalán,gondolkozz el,mit akarsz elérni az életben,és támogatsd a pasidat,mert el fog hagyni és jogosan teszi.

Gondolj arra,hogy lehet ki fogsz egy anyám asszony katonáját keres minimálbért talán,műveletlen,nincsenek céljai,el van otthon sörrel.


Hidd el akkor értékelnéd,kevesen vagyunk ilyenek akik karriert ilyen komolyan vesszük.


,,Kaviárt akar nagykanállal",meg lesz a gyümölcse hidd el.


,,Bármi ami megéri,hogy birtokoljuk az életben azért megéri,hogy dolgozzunk"-Napoleon Hill


,,There is no free lunch"


,,Bármi amit akarsz az életben fizesd meg az árát,és nem feltétlen pénzben"


Ha hisztizel akkor fog otthagyni,nincs rosszabb egy értetlen nőnél,aki nem fogja fel,hogy valakinek nem annyi a munka,hogy letol 8órát egy irodában vagy a mezőn és el van.Ne hisztizz és ne siránkozz,mert ez minket kiborít tisztára,ezt meg kell,hogy értsd ha nem akkor szakíts,csak nehogy megbánd.


24F

2012. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
igen ez mind szép és jó, viszont van egy nagy DE! én nem vagyok karrierista, nekem nem kell kaviár, se napszemcsi, se Hawaii, én egy társat szeretnék, és nem egy pénzkereső robotot! Elélek egy panelban is, ha van mellettem valaki, aki szeret, és törődik velem! És nem gyerekes vagyok, csak teljesen másak az életről alkotott elképzeléseink!
2012. jan. 30. 15:20
 7/22 A kérdező kommentje:
és egyébként, ha valaki nem értené, nem az a bajom hogy dolgozik!!!!!! hanem az hogy én már lassan nem vagyok az életében sehol sem !
2012. jan. 30. 15:23
 8/22 anonim ***** válasza:

Megértelek kérdező,hát akkor sajnos azt kell,hogy mondjam,hogy nincs közös jövőtök sajnos.Előbb utóbb vége lesz bizony,ez tapasztalatból mondom.



Nekem volt annó egy barátnőm,őt se nagyon érdekelte a pénz,bár egyetemista volt,de semmi cél,teljesen más volt az életfelfogása,ezért is mentünk szét többek között,mert nem tudtam csak keveset vele lenni.Tesóm is azér dobta ki exét annó,mert nem bírta felfogni,hogy az üzlet sok melót kíván,ő meg nyafogott,mert tudott vele állandóan csak hétvégén foglalkozni.Mondanom sem kell,hogy mindkét lánnyal befejeztük,mert úgy láttuk,hogy energia vámpírok voltak,nem értették meg,hogy nekünk kell a jólét.


Vita forrás lesz ez köztetek,más az életfelfogásotok ezzel semmi baj nincsen csak akkor szerintem engedd el,és keres mást akivel hasonló a beállítottságod.

2012. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
ilyenkor érzem azt, hogy utálok ebben a világban élni, mert itt mindenkinek csak a pénz a fontos, nem az hogy legyen mellette valaki aki szereti!
2012. jan. 30. 15:30
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek kérdező,csak akkor a pasiddal nem illetek össze,ő többet akar,nem elégszik meg kevesebbel.Ezt tiszteletben kell tartani.


Ne adj Isten szét is mentek meg fogod valószínű találni aki nem ilyen,csak gondold át még egyszer,mert sokat veszíthetsz is akár

2012. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!