Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok máshol alu (dni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok máshol alu (dni! Hogy magyarázzam meg a barátomnak? (pukiroham, epegörcs)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok.3 éve kezdődött,hogy bárkinél ottalszok a következő panaszok jelentkeznek: borzasztó epegörcs, "pukiroham", hasmenés, hascsikarás.


Volt egy fiú akivel 3 évig voltam együtt,nála ha ottaludtam semmi bajom nem volt. 17 évesen összejöttem egy fiúval 3 hónap után nála aludtam,egész éjjel úgy fel volt fújódva a hasam,hogy a pizsama pólót (!) nem tudtam a hasamra húzni.


Most fél éve volt egy fiú akinél ott aludtam,ez volt az eddigi legcikibb. Ő már fél 11 kor aludt,én pedig hajnal fél 3 ig a görcseimmel fetrengtem! majd hajnal 3 kor olyan fosás jött rám,hogy legszívesebben elsüllyedtem volna szégyenembe,sőt ráadásként felújították akkoriban a lakásukat és a szülei az előszobába aludtak,ahonnan nyílt a wc,a wc ajtót pedig nem lehetett rendesen becsukni.

Gondolhatjátok....


Tegnap átmentem a barátomhoz (3 hónapja vagyunk együtt) és úgy volt megbeszélve hogy nála alszok.Filmet néztünk elkezdett sötétedni,és ahogy éreztem hogy jön az este úgy kezdett megint felfújódni a hasam.Amikor már rámjött a pukiroham azt kellett hazudnom neki hogy megjött így haza kell jönnöm.


Hogyan tudnám megbeszélni hogy én nem tudok nála aludni? Ez gondot fog jelenteni a későbbi kapcsolataimban is!

Veletek még nem volt ilyen?

Ja és ha nálam alszik valaki akkor semmi de semmi bajom sincs!


2012. júl. 4. 03:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már azt is hogy az ottalvás előtt 2 napig nem eszek,hogy semmilyen étel ne tudjon felfújni,de ez sem ér semmit!!!
2012. júl. 4. 03:02
 2/14 anonim válasza:
100%
Esetleg egy diszkrét pszichológus? A gond az lehet nem érzed magad kényelmesen máshol vagy tudom is én hajnali 3kor :D
2012. júl. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 intrepid ***** válasza:
88%
Szétfingod az összes kapcsolatod...:-)
2012. júl. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Espumisan kapszula. Elvileg hat. Legalábbis a felfúvódás ellen.
2012. júl. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Lehet azért vagy felpuffadva mert nem mered kiengedni a pukit, ami nagyon egészségtelen. Ha rádjön a pukizás akkor vonulj félre és próbáld diszkréten elintézni. Hidd el akkor nem lesz puffadás sem és te is jobban érzed majd magad! 25/L
2012. júl. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
puki így meg puki úgy írjátok már le hogy FING
2012. júl. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A párkapcsolatokban fontos az őszinteség. Mond ezt el a párodnak, ne pedig vadidegeneknek!
2012. júl. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Mióta vagytok együtt? Mert ha nem régóta, akkor azért elhiszem, hogy borzasztó kellemetlen eléállni és elmondani, hogy pukirohamok törnek rád. Valószínűleg az első rossz élmény miatt már pszichésen van nálad ez. Espumisant próbáld ki, illetve nem tudom ki pontozta le azt a válaszolót, aki azt írta, hogy vonulj félre és diszkréten pukizzál, mert tök igaza van! Ha párat sikerül, utána biztosan megkönnyebbül úgy a hasad, hogy ne feszítsen annyira. Tudom, nehéz azt kivitelezni, hogy minden 5 percben félrevonulj, de talán az espumisannal együtt segítség lesz. Úgy gondolom első körben meg kellene próbálni magad megoldani ezt a problémát, ha végképp nem megy, akkor felkereshetsz egy szakembert. Illetve ha őszinte a kapcsolatotok, akkor ciki ide, ciki oda, próbálj meg beszélni erről a barátoddal!
2012. júl. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy belgyógyász és egy pszichológus is rádférne.
2012. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

tuti valami pszichés alapja van a dolognak. beszélgess egy agyturkásszal, h legalább derítsétek ki, hogy mi a konkrét gond, aztán azt majd lehet kezelni, orvosolni.


ha nem okoz gondot a szüleidnek, kérd meg a barátodat, h egy ideig inkább ő aludjon nálad.

azért az egy dolog, h fingadozol egész este, nálam is van ilyen néha, de akkor eresztek, mert már 3 éve együtt élek a párommal, nem újdonság :)

viszont az azért kétségbe ejtene, h epegörcs, hasmenés, fájdalmak, szenvedés. ez nem vicc innentől. pár kis pukkantást egy régebbi, jó párkapcsolat kibír, viszont a fent leírtak nem normálisak.

2012. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!