Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a párom? Több éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom? Több éve vagyunk együtt igazából semmi nem utal rá hogy megcsal de nagyon gyanúsan lép be az iwiw oldalára.

Figyelt kérdés
Kínosan figyel hogy ne lássak semmit!Lehet hogy én vagyok parás de én nyugodtan megnyitom ezeket az oldalakat előtte,nincs titkolni valóm.
2012. júl. 4. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hu nekem milyen szerencsem van hogy a csajom nem ilyen!

Szoval ugy lattad hogy furan lep be az iwiw-re? Borzaszto! Azonnal valj el tőle!

2012. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A 7.kommentelő a legcikibb a világon!

Azonnal kilépnél a kapcsolatból? Úristen! 8 eve vagyok együtt a párommal de meg soha nem neztem az emailjeibe! Sőt nem is tudom a jelszavát! Na? Meg csak nem is erdekel! Kepzeld a telojahoz sem kertem soha a PIN kodot! Tudod miert? Mert nem az enyem!

2012. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!