Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehetséges a távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges a távkapcsolat 18-19 évesen?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és járok egy fiúval, aki 19 éves, és idén érettségizett. Annak idején, 2 évvel ezelőtt jártunk először 1 hetet, majd szakíottunk, majd meignt megpróbáltuk, akkor 1,5 hónapot együtt voltunk, ez volt 2010 nyarán.

Viszont tavaly, 2011 őszén újra feléledt bennem az érzés iránta, meg igazán nem is teljesedett be köztünk az egész, és gondolkodtunk, hogy összejöjjünk-e, csak a bökkenő az volt, hogy én egy éve jártam akkor egy fiúval, akit nehezen végpül, de otthagytam. De végül visszamentem az egy éves kapcsolatomba. Telt múlt az idő, és végül 2012. méárciusában besokalltam abban a kapcsolatban és otthagytam, mert csak arra kellettem neki.

És végül Márkkal összejöttünk, és együtt vagyunk már 3,5 hónapja kb.

Igen ám, de jön a bökkenő... Skóciába megy tanulni, ha sikerül az IELTS nyelvvizsgája, vagy ha nem is, akkor kimegy Londonba dolgozni 1 évre... nekem meg még 1 évem van hátra a gimiből...

Teljesen elvagyok keseredve, hogyha kimegy, bele fog szeretni egy másik lányba, aki szebb, jobb fej, akivel ezerszer jobba megérti magát, mint velem, és egyszerűen nem szeretném elveszíteni... és fogalmam sincs, mit csináljak, mert szeretem őt, de egyre jobban közeledik a szeptember, amikor így vagy úgy, de biztos elmegy külföldre, én meg itthon maradok... és nekem szinte csak ő van, mert az anyámat nem érdeklem, szinte egy házvezetőnő vagyok neki, apámmal külön élnek, de apum is csak a továbbtanulással tud piszkálni, meg hasonlókkal. Barátaim meg nem igazán vannak... vannak ugyan, de nem igazán érzem velük jól magam....

Mit csinálhatnék ebben a helyzetben? :( :(



2012. júl. 4. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem sok lehetőséged van. A távkapcsolat nem fog működni túl sokáig. :( Az internet nem ilyen kapcsolatokra való.

Vagy kimész vele, felhagyva a sulit. (ami ugye elképzelhetetlen!!!!) vagy mielőtt kimegy szakítatok és mind a ketten tisztalappal indultok az új kapcsolatok felé. Esetleg mégis megpróbáljátok a távkapcsolatot, és még csak ki sem derül egy jó ideig hogy mind a ketten megcsaljátok a másikat. Valamelyikőtök úgy is megunja.

2012. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátommal én is távkapcsolatban vagyok :) 500 km+ a távolság. Ő Lengyel és Ott is él, de mi nagyon jól megvagyunk. Bár a találkozásokat nehéz összehozni, de általában 1.5 hónap után vannak a talik. Én legközelebb augusztusba megyek ki hozzá ott leszek 1 hónapot. Sztem akiben van elég kitartás annak sima ügy egy távkapcsolat.


19/L

2012. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Működhet, de szerintem nem a tiétek. Már az árulkodó, hogy harmadszorra próbálkoztok....

Ha annyira tartós lenne ez a kapcsolat, akkor nem szakítottatok volna már kétszer.

Barátommal alapból távkapcsolatban voltunk 3 évig (200 km-re lakott tőlem, hetente találkoztunk), de áprilisban kiment Németországba. Megbízom benne, ő is bennem, biztos, hogy nem fogjuk egymást megcsalni a távolság miatt. Nyáron kimegyek hozzá annyi időre, amennyire csak tudok, később pedig ha már lesz egy kis pénze, akkor megpróbál gyakrabban (havonta) hazajárni.

Nekem még 3 év van a suliból (egyetem), szóval egy darabig biztos ez lesz még, aztán vszínűleg utánamegyek. De ez még a jövő zenéje.

Szóval működhet, csak akarni kell. Nem tudom, ti akarjátok-e eléggé, de a kérdésből nekem nem ez jön le.

2012. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. voltam és mi már 1 éve együtt vagyunk
2012. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16 voltam, amikor először jártunk, és marhára éretlen, szüleim akkoriban váltak el, és egyszerűen nem vettem komolyan, meg volt egy másik srác, aki folyton hülyített, én meg ugye bekaptam a horgot. És még akkoriban nem ismertük eléggé egymást, mindig hopp, beleugrottunk a kapcsolatba. Viszont szeptembertől kezdődően elég sokat beszéltünk, meg miután volt az őszi dolog, utánna végül vmilyen szintem beszélőviszonyban maradtunk, és sokat beszélgettünk.

Én szeretném, ha megmaradna a kapcsolat, mert baromira örülök, hogy vele lehetek, és végre igazán szeretem őt... de félek, hogy mi lesz... :(

2012. júl. 4. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Neki erről mi a véleménye? Mert az oké, hogy te szeretnéd, de vele mi van?

Ha mindketten akarjátok, akkor simán ki lehet bírni 1 évet, az nem olyan sok idő..meg szünetekben ki is mehetsz hozzá, elég olcsó a repülőjegy, ha időben lefoglalja az ember.

2012. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tegnap került vmennyire szóba, de inkább nem akartunk beszélni róla, majd augusztus vége felé. Valami olyasmit mondott, hogy nyílt kapcsolatban könnyebb talán, mert akkor ugye lehet randizni, csak annak a veszélye az, hogy vaalmi megfog a randipartneredben és akkor ugye vizslát régi kapcsolat.

Meg van egy-két nagyon idegesítő dolgom, szóval nem vagyok egy főnyeremény (ezt modntam is neki, mire ő aztmondta, hogy ő sem az, mégis együtt vagyunk). Barátai azt mondják, hogy nem az a típus, aki futna minden második lány után, és ez tényleg igaz, csak mi van, ha mégis találkozik akivel mindenben passzolnak...

2012. júl. 5. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!