Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret de mégis egyedül akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de mégis egyedül akar lenni?!

Figyelt kérdés
Fél évig jártunk a párommal majd én elszúrtam az egészet-szakítottam vele. Utána alig beszéltünk és akkor is csak haraggal. Eltelt egy hónap beszédszünettel ès felhívtam. Elmondtam neki hogy sajnálom hogy csúnyán viselkedtem vele és hogy hiányzik és méh mindig szeretem. Azt mondta hogy én is hiányzok neki meg még szeret is valamennyire de hogy neki most kis szünet kell. Nem mondja hogy nem akarja újra kezdeni de azt se hogy igen. Nem értem ha egyszer szeret akkor mért nem akarja hogy együtt legyünk? Én félek előre hogy ennek a szünetnek a vége csalódás lesz úgyis csak a számomra. Egyáltalán azt se tudta megmondani mennyi időre van szüksége... Nem tudom hogy mit csináljak..ötletek???
2012. júl. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi tényleg, de szerintem finoman akart csak leépíteni. Én elhiszem, hogy hiányzol még neki, de szerintem már elkezdte kiépíteni az új életét, amiben te már nem szerepelsz. Nem is keresett a szakításod után?
2012. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én sem tudnék ezek után megbízni a "páromban". Folyton azon aggódnék, mikor üt be megint a krach, szóval nálam ez már nem igazán megbocsájtható kategória.

Szerintem beszéld meg vele, hogy most akkor nem keresed mondjuk 2 hétig, addig gondolja át, és adjon valamilyen választ.

2012. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De beszélünk és mondja hogy sokat jár az agya kettőnkön de nem merem nekiszögezni mert akkor újra azt mondja hogy nem tudja még....
2012. júl. 4. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért szakitottál vele ? Biztos vagy abban hogy te "szúrtad el" ?

Szeret de mégis egyedül akar lenni, ez jó duma.

2014. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!