Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugyan mit jelethet ez? Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan mit jelethet ez? Valami jel? Nagyon elgondolkodtató.

Figyelt kérdés
Éjjel a volt barátnőmmel álmodtam, valami nagyon különö érzés kísérte az álmomat. Találkoztunk és jöttünk haza egy vihar közepette nagyon durva villámlások voltak ezért bementünk egy lépcsőházunkba. Ott a földszint alatti részen elbújtunk és bészélgettünk majd elkezdtem közeledni felé. Átöleltem és csókolózni kezdtünk nagyon, és elmondtam neki álmomban, hogy mennyire szeretem és soha nem akarom elengedni! Erre ő mosolygott és tovább csókoltunke egymást majd jött egy lakó aki ki akart hajtani minket a lépcsőházból, hogy ez nem arra való hely. De mondom odakint óriási vihar van hogy képzeli, hogy kim egye ilyen villámlásba? Erre barátnőm mondta, hogy jól van akkor menjünk ha nem hagynak minket. Mondom nem megyünk sehova! Erre elment a lakó és ráfeküdtem és mondta, hogy de jó lenne szeretkezni velem, de mégse itt csináljuk már ha elmegy a vihar gyerünk el valahova. És ezután mikor kimentünk már elvonulóban volt a vihar megfogtam a kezét és mentünk majd felébredtem. Mit gondoltok mit súghat ez az álom? Amikor felébredtem olyan különleges érzés fogott el és úgy éreztem nagyon szeretem az exemet. Azóta nem hagy nyugodni a dolog, olyan szép volt ez az álom. 2 hete már nem hallottam felőle. Talán fel kéne hívnom vagy valami? Amúgy jóban voltunk, de gyakran úgy éreztem csak szórakozik velem ezért hagytam. De ami biztos, hogy ez különleges volt eléggé, főleg az érzés.
2009. júl. 10. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez jel. Vedd fel vele a kapcsolatot.
2009. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az álmokban az érzések nem valódiak: félelem, gyávaság, szeretet, mindenféle leírhatatlan érzések - mind úrrá lehet rajtunk, független attól hogy mit álmodunk, és attól hogy a valóságban mit éreznénk. Ezek az érzések kémiai úton jönnek létre az agyban, szinte 100%-ig az álom hatására.


Előbb gondolkozz el, hogy a valóságban hogy érzel az ex-ed iránt. Milyen érzések fognak el, ha a valódi személyiségére, tetteire, milyenségére gondolsz?

Ha így is látni szeretnéd, talán tényleg fel kéne hívnod:

Az álom jelentheti a tudat alatti vágyódást utána, az pedig, hogy az álmodban nem utasított vissza, szintén jelentheti hogy azt is tudod, hogy talán a valóságban is van rá esély hogy nem utasít vissza.

Egy próbát megér. Nem?

2009. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne az álmaidat kergesd hanem maradj a szilárd talajon én ha azt álmodod hogy autobalesetet szenvedsz soha többé nem ülsz kocsiba?
2009. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az álmok nem jelek. hanem a belső érzéseid, amikről nemis tudsz talán, azoknak a felszínre hozatala. lehet ezt azért álmodtad, mert még érzel az exed iránt, és azt szeretnéd, ha ez történne, amit ide leírtál. de ez egyáltalán nemazt jelenti h az exed is ezt szeretné.
2009. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mit jelenthet de azt is megálmodtam mikor szakíottunk és úgy történt ahogy álmodtam másnap!
2009. júl. 10. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
azok a te legbelső érzéseid, a tudatalattid. valszeg azért történt úgy, ahogy megálmodtad, mert tudat alatt benned volt már a szakítás, és ugye teis alakítod a cselekedeteidet, és ugye úgy alakítod, ahogy jön belülről. és ez jött belülről, amit megálmodtál, hiszen az a tudatalattid.
2009. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jó látni hogy vannak itt ilyen okos emberek:) Tényleg ne képzeld hogy az álmok valamiféle jelek mert nem szó szerint kell érteni őket! a volt barátnőmmel még most is álmodom és imádtam vele álmodni a kapcsolatunk alatt mert sokkal intenzívebben, mélyebben éreztem a szerelmet az álmomban. ez jobb mint a drog:D (gondolom)
2009. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!