Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok ehhez a képhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a képhez? Szerintem elgondolkodtató.

Figyelt kérdés

[link]


Majdnem elfelejtettem: Normális választ írj vagy ha nem megy, inkább semmit!


2011. jún. 18. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

okké normális választ kapsz.

ennek mi köze a randizáshoz?


amúgy meg totál nem igaz.

2011. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem igaz.

a csúnya és a másik ember hozzáállásától is függ.


pl. ha hozzám odajön egy csúnyácska fiú, de kedvesen tényleg csak ismerkedni, én tök szívesen elbeszélgetek vele.


de ha úgy jön oda, hogy fogdos és nekem ugye nem tetszik, akkor TÉNYLEG nem akarom majd megismerni.

17/L

2011. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

engem elgondolkodtatott.

méghozzá azért, m hihetetlen, mennyi "ronda" ember van, akik folyamat f.snak attól, h úristennamkellek senkinek.

nem azért nem kell, m úgymond csúnya, hanem mert ezt sugározza magából, h "sz@r vok, sz@r maradok, engem senki nem fog szeretni soha, nem kíváncsiak rám." - és tényleg. így lesz, m bárki ránéz, érzi ezt a taszítást, ami belőle árad.

én rondának tartottam magam sokáig. de aztán elhittem, h ász vok, és mindenki rám kíváncsi, velem akar barátkozni.

és bejött, m azóta tényleg több barátom van.

2011. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
roviden: senkit nem kell elsore itelni. nincs az arcara irva hogy ki milyen ember. ennyi.
2011. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézve a képet és a feliratokat, el tudnám képzelni egy "csúnya" ember (mert igenis vannak külsőleg szép és külsőleg csúnya emberek is!) nagyon szép könyve borítójának. A "Milyen kár, hogy emiatt nem ismered meg a személyiségemet" alcím pedig arról a vívódásaidról árulkodik, ami a külső és belső értékek közötti diszharmónia kapcsán megfogalmazódik benned. (Mondom ezt úgy, hogy valójában nem látni a "csúnyaságod.")
2011. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe,hogy hiába szerettem bele valakinek a személyiségébe,a modorába,a viselkedésébe,a hangjába,és voltam vele együtt nagyon hosszú ideig, ha utólag is visszagondolva képtelen voltam elfogadni a külsejét.
2011. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tom Yorke?
2011. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ronda még lehet ugyan úgy egy bunkó tahó ember...
2011. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

3.

Tök igazad van!

2011. jún. 18. 19:48
 10/12 anonim ***** válasza:
A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad (y)
2011. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!