Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hm. Elgondolkodtató a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hm. Elgondolkodtató a dolog?

Figyelt kérdés

Ha adott x férfi és y nő. X folyton keresi a nőt, már hónapok óta beszélgetnek erről-arról telefonon, néha személyesen összefutnak véletlenül. Együtt beszélik meg, mit hogyan csináljanak a dogában stb. Kérdezgetik kinek hanyas lett ez vagy az, tehát kölcsönösen.


Ha x férfi tudja a nőről, hogy az elutasítja a komolytalan dolgokat, tehát sejthető, hogy komoly kapcsolatban gondolkodik, akkor a férfi ha ezek után is keresi, sejthető, hogy komolyan érdekli a nő?


2011. nov. 8. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A komoly dolgokban gondolkodás nem ezt jelenti. Egyelőre nem fogom tudni érthetően elmagyarázni, mi egy kapcsolatban komoly, először hibáznod kell ahhoz. hogy megértsd.
2011. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben, de érted a kérdésem lényegét???


Egy estés kalandnak nézek ki, vagy ezek szerint remélhetek többet is? Szerelmes vagyok, nem mindegy! :(

2011. nov. 8. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább ezt meg kéne beszélnie akkor hogy ki mit érez egymás iránt mert lehet hogy most nem tudom melyik vagy te de gondolom a lány nos lehet hogy a srác csak barátságban van veled :S és csak a társaságodat keresi de semmi többet .De azért próbáld meg hátha összejön :)! Sok sikert !
2011. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látom komoly pasi vagy, ezért remélem, hogy összejön a dolog.. Szerintem igen, a nő sejtheti, hogy itt nem csak játékról meg kihasználásról van szó. De kellhet egy kis idő, amíg ezt megerősíted benne. Sok sikert hozzá!
2011. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen, de én vagyok a nő. :) :) :)


Akkor barátnak találna?

2011. nov. 8. 14:36
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy fogalmam nincs, mit jelentünk mi egymásnak? Vagy csak ő fontos nekem? Én meg a barátja lennék? NEM TUDOM!! Azt tudom, hogy nem vagyok arra képes, hogy ezt megkérdezzem, mert nőként ez olyan fura nekem, másrészt, nagyon félek a reakciótól. Egyszer elmondtam neki, hogy nagyon kedvelem, és továbbra is keresett.

Keresne, ha barátként nézne rám és tudná, hogy én többet érzek?

2011. nov. 8. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:

mióta tart ez, mert lehet, hogy még kicsit ismerkednetek kellene, aztán alakul majd, de ennyiből, hogy megbeszélitek kinek hányas lett a dogája azért nem kéne rögtön szerelmet sejteni.

beszélgessetek sokat, te is keresd a társaságát és reméljük, hogy előbb utóbb kiderül :)

2011. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sok mindenről beszélgetünk, alkalmanként 20-30 perceket telefonon. Elmonja milyen napja volt mi történt vele, én is stb...

Megbeszélünk dolgokat együtt. Hónapok óta vagyunk így, csak az a gond, hogy keveset látjuk egymást személyesen, lehet az jót tenne, ha többet találkoznánk.

2011. nov. 8. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!