Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? :D

Figyelt kérdés
LEhet h bonyolult lesz,de véleményeket kérek,h ki milyen előnyt lát ebben.Szóval exemmel egy jó ideje találkozgatunk mondhatni jóban vagyunk,ő kb 1 hete összejött egy sráccal,exem 19,srác 27.Közben levolt neki beszélve h elutazik egy ismerőséhez pár napra,szokásos szöveg h rég látta,meg ilyenek.És gyanús volt,ő meg amilyen rendes volt nem váltott jelszót e-mailen,így beléptem.Ugyebár én rákérdeztem h szex is lesz e? De nemmel válaszolt,és ahogy beléptem láttam am ásik srác nevére szóló levelet,belekukkantottam,és láss csodát,utazá s előtti este 2 pucér képet küldött magáról neki.Szóval így most elment ba...ni,közben az itteni pasija nem gondolja h ilyet tesz vele.De a lényeg azon van,h én ismerem a pasiját,és betudnék számolni neki,sőt bizonyítékkal is tudok szolgálni h exem miért ment el.Viszont én kérnék ötleteket h mire használhatnám őket? Írtam neki h tudok mindenről,és h jövő héten beszéljünk egy kicsit,persze számba vettem azt is h szex a hallgatásomért cserébe.Én már nagyon sokat szenvedtem miatta,3-4x csalt meg,és ez amolyan visszavágásnak belefér szerintetek? :D
2012. júl. 5. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy. :D Hagyd a fenébe azt a rib.ancot. Keress valaki normálisat magadnak. Szerintem ne avatkozz bele, az ő dolguk.
2012. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen embernek elég nagy büntetés az, hogy ilyen. Én nem foglalkoznék vele egyébként, előbb utóbb úgyis pofára esik.
2012. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez gáz... akkor is,ha ő a hibás.nagyon lejáratod vele magad.Minek foglalkozol vele? amúgy is,hogy tudnál megd.gni egy ilyen nőt? keress egy normális lányt,ő meg csináljon,amit akar.előbb utóbb minden kiderül,nélküled is rájön az aktuális pasija,ha csalja.

23/L

2012. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az ilyen ringyónak az életbe nem lesz senkije se hosszútávon és azért nem mert ribanc a vére. Ha lesz is valaki az is addig amig kitudja használni kb


egyszóval örülj, hogy megszabadultál tőle!!!!

Ilyen emberre nincs szükség, jobb ha időbe kiderül milyen és megy

2012. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én se foglalkozok vele,csak meg akarom húzni még 1x :D Amire már párszor volt lehetőségem azóta :D Előtte viszont kicsit leitatom,tépni is akar,szóval gond nem lesz :D
2012. júl. 5. 11:18
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,csak sajnos a szerelem elvakított :D Most viszont bosszúszomjas lettem :D És vmivel vissza akarom adni a kölcsönt
2012. júl. 5. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:

te is szánalmas vagy,ha ilyen nővel foglalkozol...

ismét: 23/L

2012. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h rájön,az túl hülye hozzá..de bekavarni nem fogok..majd akkor hagyom a francba ha nagy szüksége lenne rám :D Addig meg próbálok jó viszonyt folytatni,adni az ártatlant
2012. júl. 5. 11:21
 9/11 Beviz Elek ***** válasza:
Elküldöd a képeket priviben?:)
2012. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hagyd a fenéba igazuk van a többieknek bár mondjuk a helyedbe lehet énis megszívatnám ha megcsalt../nehéz kérdés/ :/
2012. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!