Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar bemutatni a barátainak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar bemutatni a barátainak?

Figyelt kérdés

Párommal már több mint egy éve vagyunk együtt. Eddig mindig azt hangoztatta, hogy de jó lenne már, ha megismerném a barátaid, de valahogy minden ilyen eseményről, buliról lecsúsztunk. Mostanában több a szabadidőm, most kezdtem érezni hogy tényleg meg akarom ismerni őket, de párom megváltozott. Bármi baráti esemény van, ő vagy pont nem ér rá, vagy pont nagyon fáradt.

Most rettentő kedves volt, mondta, hogy elmegy ma egyik haverja házibulijába. Oké. Engem nem hívott, de a haver igen. Én nem megyek úgy el, hogy a saját pasim nem hív el.. Miért lett ilyen? Kérdeztem, de azt mondta, hogy ő ezen a téren ugyan olyan mint volt.. Pedig nem.


2012. júl. 5. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez elég necces téma.. :/ Szerintem menj el a bulira, de kicsit később. Így meglátod hogy kavar-e mással, és elmondhatod neki hogy volt kedved eljönni de ő nem hívott ami rosszul esett. :)
2012. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát kedves elég furcsa a barátod! Igen mintha nem akarna bemutatni vagyis kerüli! Lehet fél, hogy az egyik haverja le nyúl téged vagy amikor a haverokkal van szeret flörtölni! Vagy csak alapból birka kicsit! Csapd ki egyszer ezért a cirkuszt és tedd helyre a pasid és, ha semmi akkor keress meg engem én tutti be mutatlak a haveroknak! 24F
2012. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kavarni nem kavar mással, az biztos. Nagyjából képben vagyok a társasággal. 2-3 embert ismerek(persze nem párom jóvoltából). De az már milyen, hogy ott csináljuk a drámát,
2012. júl. 5. 16:26
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
olvasd el a beírásod egymásután vagy 5x és látni fogod, hogy a gyerek gáz nem kicsit. Házibuliba a csajom nélkül???? Hol élünk??
2012. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Haverok között vannak nők is, de azoknak mint van barátja. szóval nem kanbuli lenne.

Hisztiztem én már ezért neki az elmúlt hónapokban és lám, eredmény nulla...

2012. júl. 5. 16:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Mondom akkor gyere hozzám! :)Én viszlek magammal mindenhova!
2012. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hehe, azért ennyire könnyen nem szaladok máshoz :D
2012. júl. 5. 16:30
 8/15 omba ***** válasza:

Rühes vagy, büdös?

Ha nem, akkor miért nem vállal?

(Ha az lennél is, el kellene vinnie)

Ha szeretek valakit, szeretem mindenhol, nem csak egy sötét szobába bezárkózva!)

2012. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jöhetsz felőlem nehezen is majd ki alakul!!
2012. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem, még nem vettem észre, hogy rühes lennék. Büdös sem vagyok, legalább is még senki nem mondta. :D

Én is ezen agyaltam, hogy miért nem akar vállalni előttük mostmár?

2012. júl. 5. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!