Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kiderült mit akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kiderült mit akar tőlem valóban a párom. Ez most mi?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy nagy veszekedések közepette kimondta, hogy szeret engem, jó velem, de nem akar elkötelezettséget. Nem érti, hogy engem miért zavar, mert eleinte ennyire sem nyílt meg (lassan 7 hónapja vagyunk így)


Tehát ne tekintsem és nem is tekintettem igazi társamnak?? Ő mégis elvárta ezt tőlem. Mit gondol, meddig fogok még várni?



2012. júl. 4. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

7 hónap?


Nyuszifül, emberek ezrei élnek így hosszú-hosszú évekig. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez normális, de ha fontos neked, akkor adj időt a kapcsolatotoknak, hátha ráébred, hogy mennyire fontos vagy neki. Van ilyen, én is voltam ilyen kapcsolatban, mikor már lemondtam volna róla, akkor jött a hatalmas fordulat.

2012. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi előtte együtt voltunk másfél évig, csak én küzdöttem ezért a kapcsolatért, együtt éltünk.
2012. júl. 4. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
És addig csalja meg ??
2012. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vess számot, hogy mennyi energiát, időt és érzelmet öltél ebbe a kapcsolatba, és ehhez képest hol tartotok.

Érdemes-e vajon tovább erőltetni?

Ezt a kapcsolatot csak te tolod. A párod kényelmesen ül rajta.

2012. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert hétvégente Anyukánál voltunk (ővénél) és baráti társaságnál, családnál stb...
2012. júl. 4. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy te rágtad a fülét, hogy gyűrű, gyűrű, gyűrű kell, és nem értetted meg, hogy neki még ehhez idő kell. De szólj, ha tévedek.
2012. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj tovább, ha többet akarsz ennél, mert ő nem akar.
2012. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lilith1994 ***** válasza:
Szerintem értetlen egy komoly párkapcsolathoz, és ezt ő is tudja és ezért nem akar veled lenni komolyan.
2012. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!