Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem egyik legnehezebb döntése előtt állok, volt e már Valaki ilyen helyzetben? Mit tegyek? Tovább.

Figyelt kérdés
43F vagyok.19 éves Fiamat egyedül neveltem rég óta.Balatonon laktunk,munka miatt jöttünk Pestre,amúgy régebbről pestiek vagyunk.Gyerekkori első szerelmemmel 25 év után összejöttünk,8 hónapja vagyunk együtt.Ő 41 N,elvált,két lánya van 14/17.Újra nagyon szerelmes lettem belé,öten összeköltöztünk náluk 2 szoba panelba.Nála kb.2 hónapig tartott a rózsaszín köd,de én most is iszonyúan szeretem.Örömteli volt minden napom,a munkáim,minden.De jött egy csomó gond,fizikai munát végzem,és a kaja például.Ő nem akar mindennap főzni,oldjam meg,stb.Sok szép tervem volt,Ő azt mondja álomvilágban élek.Önzőnek tart,és gyerekesnek,pedig én csak szeretetre,jó hétvégi programokra,és ilyesmikre vágyom.Van jó munkahelyem,minden okés lenne szerintem.Ő inkább buli,barátnők,nem mindig tudna otthon lenni.Szeret,tudom,csak keményen kitart az érvei mellett.Én sokat szenvedek,alig eszem,gyomoridegem van,hogy mi lesz.Vele szeretnék élni,de idegileg mégis rossz.Albérletet nemigen tudom kigazdálkodni.Menjek vissza Balatonra?Ott nem biztos,hogy van meló,főleg télen.De akkor elveszítem Őt.És mi lesz a Fiammal,még tanul,amúgy sok gond van vele sajnos.Elveszíteném a pesti munkahelyemet,ami jó.Szóval most szinte ide oda csapódok,mindennapos variálások Mittegyek,hogy minden jó legyen.Én úgy érzem,jól be lettem hülyítve.
2012. júl. 5. 16:40
 1/5 omba ***** válasza:

Én is összejöttem a nagy Ő-vel 20 év után, - hát.... tudod az emlékek egy dolog, egy 41 évesnek meg kialakult világa van.

Ne nagyon próbáld átszabni, nem fog menni, - ha szereted, meg a maga módján ő is: örülj neki, ne parázz, ne szenvedj.

Nem 20 évesek vagytok, hogy együtt kialakítsátok a közös élet kereteit.

2012. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehez... Mondanäm, hogy "vagy megszoksz vagy megszöksz", de ez nem jo megoldäs. Eleg felelötlen (bocs) döntes volt az ö lakäsäba költöznötök, nem lehet igy könnyü a fiadnak msem (gondolj bele, hogy a TE nagy szerelmed nem az Ö anyukäja, räadäsul kapott ket mostohatestvert es egy uj lakokörnyezetet ahol neki kell/kene alkalmazkodni). A megoldäs szerintem mindenkeppen az alkalmazkodäsban rejlik, de nem csak a te reszedröl. Le kellene ülni a növel es megbeszelni mik azok a fö pontok amiben te nem tudsz engedni, a többit (igen bizonyos foku szabadsägot is) hagyd rä! Aztän ha meg igy sem müködik, en a helyedbe elmennek. Vagy megalkudsz, ez is müködökepes megoldäs, es nem rosszabb mint a mäsik, csak tudd, utäna nincs jogod morogni!
2012. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgy látom, hogy csak Te teszel meg mindent ezért a kapcsolatért, a nő nem. Nagyon csábító egy régi, gyermekkori szerelem reménye, de ha felírod egy papírra, hogy mik a kapcsolat pozitívumai és negatívumai, nem vagyok biztos benne, hogy a pozitív oldal kerül túlsúlyba sajnos. Lehet álomvilágban élni, de meddig. A gyomrod görcsben, érzed Te is, hogy ez így nem jó. Üljetek le kettesben beszélni, komolyan gondoljátok végig, hogy ki mit hoz ebbe a kapcsolatba, ki mennyit hajlandó változtatni. Nyilván nem könnyű éves, évtizedes szokásokat megváltoztatni, de ahogy Te felköltöztél a gyerekkel Pestre és áldozatot hoztál, úgy neki is kéne valami áldozatot hoznia, hogy valóban működjön a dolog. Azt már tudjuk, hogy Te akarod, hogy működjön, de vajon ú is ezt akarja? Ő is tesz ezért a kapcsolatért?
2012. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,a szerelem:)Egyébként a iam nagyon jóban van velük,és rendkívül alkalmazkodó,csak túl laza,olyan repperes monociklis,és lóg a suliból,időpontokban megbízhatatlan szegénykém.De a fő gond a Barátnőm,és köztem van,amit nagyon szeretnék megoldani.Nem akarok én elmenni,de ezek a szürke napok nem okozzák nekem az "egészséges"párkapcsolat érzését.Jókedvű szeretnék lenni,és végezni a dolgomat,és tudni,hogy otthon szeretés van.
2012. júl. 5. 17:01
 5/5 A kérdező kommentje:
És egyébként a szeretet vonzza magával a többi jóirányú dolgokat,pl a Fiam is odafigyel jobban a dolgokra,stb.
2012. júl. 5. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!