Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van, az hogy a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van, az hogy a párok 90%-a keres harmadik személyt a szexuális életükbe, és ez a harmadik személy egy lány?!

Figyelt kérdés

A kapcsolatok 90%- ába nem tudja a pasi elviselni ha ez a "harmadik" egy hímnemű. Mert a pasi elmondása szerint, nem tudná elviselni, ha a barátnőjéhez egy másik férfi nyúlna. Fordított esetben viszont mi csajok meg viseljük el, hogy a párunk egy másik nőt lát meztelen, és érinti ezt a "Harmadik személyt", stb... (Ahogy éppen megbeszélik az együttlétet)

Véleményeket kérek, meg ötletet, ha nálatok ilyen téma felmerült kinek mi volt a véleménye, és hogyan tudtátok megbeszélni. Segítség kell!!!


2012. júl. 6. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kinek a véleménye?
2012. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AvernusTriad ***** válasza:

Nagyon egyszerű a dolog: a pasik genetikájukból kifolyólag nem tűrik másik pasik jelenlétét az asszonyuk körül. A nőknél ez kevésbé aggresszív, és hajlamosabbak kipróbálni ezt a felállást. Egy hetero férfi zsigerből undorodik egy másik férfival történő klözös szexélménytől.


(És még valami: nem tudom, honnan vetted ezt a százalékot, de ordenáré baromság. Egy jó kapcsolatba nemkell harmadik.)

2012. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a 90%-ot milyen statisztikai módszerrel, mekkora mintán, milyen hibahatárral mérted? Melyik cég végezte az adatfelvételt?
2012. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az én saját véleményem, ahogy én látom /Gondolom. Meg rengetek ilyet hallottam ismerősöktől, és mindig ugyan ez volt a sztori, amit most leírtam. Persze másnak nem kell egyetérteni a véleményemmel, ezért írtam ki, hogy több szemszögből lássam a dolgokat!
2012. júl. 6. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezem meg, egész biztosan vannak akik ezt tényként kezelik. Kaptál jó nézőpontokat, de a saját gondolataidért, valóságodért te felelsz.
2012. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem stimmel. a párok jelentős többsége nem keres hármas felálláshoz partnert.

Az azonban valószínűleg stimmel, hogy azon párok, akik hármas felállást csináltak már/csinálni szeretnének, többségükben nőt szeretnének harmadiknak.

Bár ebben sem vagyok biztos.

A hármast nem mindig a férfi kezdeményezi... Gykori az, hogy a nő enyhe bi, ezért szeretne még egy nőt a gabalyodásban:)

Szóval a kérdés feltevés nem helyes. De amúgy érdekes téma.

2012. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A statisztika nem vélemény, hanem mérés. Ha néhány ismerősödet kérdezted csak meg, akkor a mérés fals eredményt ad.

A válasz: A férfinak az a dolga, hogy minél több nőt termékenyítsen meg. A nőnek pedig az, hogy megtermékenyítse őt a domináns hím. (Nem az a társadalmilag elfogadott, de majmoknál még ez a divat.)

Meg sokkal könnyebb egy másik nőre vágyni, mint a meglévőt rendszeresen jól kielégíteni.

2012. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem ez inkabb 20% az mas kerdes, hogy 90%nak megfordul/t a fejeben csak nem meri elmondani a vagyat!

De teljesen egyetertek veled!! Ha mar a no rabolint arra, hogy egy pasija nem hivtalosan megcsalja, akkor legyen annyira ferfi, hogy ha a parja szeretne egy masik fiut kiprobalni, akkor megengedje neki!!!

Szerintem bennunk ferfiakban, sokkal nagyobb a birtoklasi vagy. Engem is zavarna de tudom, h a parom egy penisz miatt nem hagyna ott, annal en ezerszer tobbet erek.

27F

2012. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel undorítónak tartom,mert egy kapcsolat kizárólag 2 emberől szól és nem háromról.
2012. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!