Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ááh. Olyan rossz egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ááh. Olyan rossz egyedül lenni. Nincs kivel lennem. Mikor találhatok szerelmet, úgy, hogy viszont szeretnek? Tudom, még fiatal vagyok, dee olyan jó lenne valakivel lenni.14/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
szintén így vagyok csak 16/f...privi?
2012. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid?
2012. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1. igen.

2. nem, nincsenek. egy barátnőm van :(

2012. máj. 22. 15:46
 4/26 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Mindenki azt mondja, hogy a szerelem váratlanul jön, és türelmesnek kell lennei. Hát... én már egy jó ideje várok és próbálok is tenni az ügy érdekében, de még mindig semmi. :/
2012. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
De akkor ezt miért nem a barátnőddel beszéled meg? Miért ide írod ki?
2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 kuleszmulesz ***** válasza:
Vegyél egy kutyát!
2012. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
én 18 éves vagyok és nincsenek barátaim
2012. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 pontazvagyok2 ***** válasza:
ezzel valahogy én is így vagyok igaz nekem van egy pár haverom/barátom mert én vagyok a dumagép és fele suli velem haverkodik. De ezzel még nem oldódott meg a szerelmi életem 15/F
2012. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18 évesen nekem még egy legjobb barátnőm sincs:(
2012. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha magányos vagy, nem azt jelenti, hogy feltétlenül szerelem kell neked. Szerintem szerezz pár új barátot, fedezd fel a környékedet, ismerkedj, ne legyél zárkózott, ezekkel a dolgokkal elűzöd az unalmat. Ha igazi barátokra találsz, nem leszel sosem egyedül. A szerelem az még ráér, ennyi idősön még nem kötelező szerelmes lenni.Ilyen korban még sokan nem is tudják mi a szerelem... szóval hajrá, barátkozz, légy nyitott , kirándulj sokat, felejtsd el az unalmat :) 2. voltam
2012. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!