Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy zavar?

Figyelt kérdés
Barátom most lesz 19 éves és a szülinapján ott lesz egy olyan csaj akivel 2 évvel ezelőtt lefeküdt a szülinapján... + olyan akivel ugyanazon a bulin smárolt és szintén majdnem őt is meghúzta. + tavaly amikor már jártunk nem tudtam elmenni a bulijára mert külföldön voltam és erre a legjobb barátnőmmet megujjazta. Utálom a szülinapokat. Legszívesebben nem mennék el a bulijára. Nemhiszem mondjuk, hogy megcsalna, de akkor se akarok ilyen csajokat ott látni. de lehet hogy hülyeség mert már rég volt.
2012. júl. 6. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Jártaok és megujjazta a barátnődet?:O Hát szerintem a srácot már régen kidobtam volna amint ez kiderült.. nem a csajokra lennék mérges hanem a pasimra hogy képes megcsalni. Egyébként meg szerintem ne bizz a pasidban figyelj rá oda a bulin..!
2012. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

O.o

Az igen!Régen dobtam volna...

Én meg elmennék a helyedben.

2012. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"tavaly amikor már jártunk nem tudtam elmenni a bulijára mert külföldön voltam és erre a legjobb barátnőmet megujjazta"


kislány, ha tudnád, hogy ezen kívül még miket csinált!

de nem baj, te így is szereted :D

2012. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális ha ez zavar téged.


Nyugodtan mond meg a pasidnak, hogy a csajokat, akikkel régebben együttvolt, vagy flörtölgetett vagy megujjazott, ne hivja meg! Ha már meghivta öket, akkor meg mondja le nekik! Ha szeret, akkor megteszi ezt neked!!

Mond meg még neki, hogy ez neked sem könnyü igy, hogy ha azok a csajok ott lennének.


üdv, 18/l

2012. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!