Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Introvertált emberek hol/hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált emberek hol/hogy tudnak társat találni maguknak?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy extraverziót erőltetnének magukra. (megjátszás)

2012. júl. 6. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol. Tisztában vagy azzal, amit kérdezel? Úgy írsz erről, mint valami betegségről...

Egyébként még nem láttam olyan szórakozóhelyet, ahová kiírták volna: Csak Introvertáltak részére fenntartva....

Azaz: miképpen az első sorban olvasható: bárhol.

2012. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Csegi89 ***** válasza:
100%
Bárhol, úgyanúgy mint az extrovertált emberek. Attól, hogy te ilyen vagy nem leszel se különc se más se semmi ilyesmi. Rengeteg ilyen ember van a világon. Nincs fenntartva külön szórakozóhely nekik, vagy külön csoportok, gyülekezetek. Ahogy az egyik előttem szóló is megmondta, bárhol.
2012. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bárhol, úgy mint mindenki más.
2012. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet magyarul fogalmazni? Pl. introvertált helyett zárkózott, befelé forduló, kevésbé nyitott, stb.
2012. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi ez a duma? Ma már ez a második "introvertált" kérdés, amivel találkozom.

Mi van, bújjuk az idegen szavak szótárát?

2012. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó az introvertáltságban, hogy egy introvertált ember tud extrovertált lenni, de ez fordítva nem működik. Ha egy introvertált személyiség feloldódik egy környezetben, akkor olyan, mint egy extrovertált, de egy extrovertált nem tud introvertálódni, mert az túlságosan frusztrálja.

Amúgy pedig az idegen szavasnak:

Monumentális gondolataim manifesztációi, melyek mondatok formájában realizálódnak, limitált mentális képességeid számára nem mind akceptábilisak... nem folytatom :D

2012. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#9: Nagyon tetszik a gondolatmeneted. Biglike!:)
2012. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9: kac-kac.
2012. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szó sincs arról, hogy úgy tekintenék rá, mint egy betegségre. Szeretem a személyiségemet.


Csak pár ötletre vagyok kíváncsi olyan helyekkel, programokkal kapcsolatban, ahol nem kötelező extravertált álarcot magára erőltetnie az embernek. Hátha ír valaki olyat, amire eddig még nem gondoltam.

2012. júl. 6. 14:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Most nem tudom, hogy ennyire nevetséges, vagy jó voltam... lehet az előbbi, de leírtam ami a szívemet nyomja. Nem kell az, hogy itt szekáljátok a személyiségünk. Én személy szerint nehezen nyílok meg, és ez nagyon látszik, de akinek megnyílok, az utána velem is marad jó ideig, és nem kell attól félnem, hogy elárul bárkinek is, stb...

Üdvözletem az uraknak és hölgyeknek!

2012. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!