Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok:D van egy oszt.társam, akibe már 2éve bele vagyok zúgva(: Tavaly elég jóba voltunk mivel előttem ült és sokszor hátrafordult. aztán elültették, és összejött az egyik (volt) legjobb barátnőmmel. szakítottak, jött a nyár, és újra szeptember. megint ott ült a közelemben, órákon jól elvoltunk, volt, hogy csoportmunkába is együtt voltunk. megint elültették, igy is közel volt de inkább a mögötte ülő gyönyörű, vékony csajjal dumált...jaa és közben pedig az egyik legjobb barátja belémzúgott, és a Bence(igy hívják) azt akarta, hogy összejöjjek vele. közben ő is összejött egy csajjal, de kevesebb mint 1 hét után szakítottak. utána írt a lánynak egy üzit, hogy még mindig tetszik, és nem tudja elfelejteni... a lány csak a barátja akar lenni. aztán most újra beszéltünk, mivel az a fiú aki belémzúgott ideakar jönni hogy beszéljen velem (segítséég, hogyan koptassam le? már minden megpróbáltam...) és megkérdeztem hogy tud-e róla vmit. ennyit beszélgettünk...annyira rossz érzés hogy észre se vesz... meg egyszer angolon volt olyan hogy a fiúknak párt kellett választaniuk, és ő engem választott... (de sztem csakk azért mert a másik lány beteg volt)

vélemény? 12L


2012. júl. 6. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
12 évesen..12 évesen..Á mindegy.
2012. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szar ügy olyan hatalmas problémák ezek hogy még én "Zeus" sem tud segíteni (röviden old meg magad )
2012. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AvernusTriad ***** válasza:
Mondd neki, hogy fejből tudod a pokémonokat és felfigyel rád.
2012. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Gyerekszerelem.Majd kinövöd.
2012. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Meg ilyen korba ne várd hogy a "pasik" olyan hú de komolyak lesznek gyerekek még és még egy darabig el fog tartani
2012. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és ezt mondja egy hű de érett 15 éves...
2012. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
omg 12 évesen?!!! szerintem amugy mondd meg neki :D
2013. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!