Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyan döntsek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan döntsek? Többi infó alul!

Figyelt kérdés

Na szóval.. Az van, hogy a volt barátom (j) újra megkérdezte, hogy előről kezdhetnénk-e a kapcsolatunkat.

Mesélem az elejétől.. Úgy volt hogy februárba iszonyatosan belészerettem ( osztálytársam volt, legjobb fiú haver) ,csak akkor épp egy másik fiúval jártam, aki eltávolított magától és vele voltam sokszor (j) :) Na mind1 ez nemlényeg, Valentin napon szakítottam az előtte lévő barátommal (r) és titokzatos módon elárultam hogy őt szeretem!(j)

Rá egy hétre össze is jöttünk, minden happy volt, boldogság ezerrel *o* Ám a 4. nap úgy döntött hogy nem szeret és szeretne szakítani. Nagyon szörnyű volt. :\ Rá kereken egy hónapra összejöttem más fiúval (i), 3 hónapot voltam vele együtt, mire szakítottunk :) Egyik este beszélgettem a volt barátommal (j), mint haver .. Elmeséltem neki hogy miért szakítottam a mostani barátoomal (i) és úgy kb rá 10 percre feltette a kérdést: nem eleveníthetnénk fel azt a 4 napot nyárra? Fura volt, nyárra? Most ki akar használni? Mert tudni kell hogy neki meg volt egy olyan 'kapcsolata' ami alkalmi azaz, amikor a haverokkal ivott a szomszéd községből jöttek lányok akikkel elvoltak! Én közöltem vele hogy nem alkalmi vagyok, és saját magának mondott nemet, de előtte mondta hogy ezt csak azért mondta hogy tudjam mit érez, azaz több mint barátság! Furcsa érzések támadtak bennem, megint egyre kezdem úgy érezni hogy több mint barátság! De nem élem bele magam! Azóta mindig rámír, keres és tök nornális, amennyire lehet xd :) Fogalmam sincs hogy ilyenkor mit lehet tenni, vagy mi van. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm a normális válaszokat!!! :)


2012. júl. 6. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, h csak ki akar használni.
2012. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sambora11 ***** válasza:

Uhh, hát elég zavaros a sztori...de szerintem ne foglalkozz ezzel a sráccal, a leírásod szerint nem túl megbízható.

Úgyis jön másik... :)

2012. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! :)) <3
2012. júl. 6. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is csak ki akar használni, de nem tudhatom, hogy ő valójában mit is érez csak feltételezhetem ezek alapján :D
2012. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldd el a fenébe !
2012. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!