Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmodtatok már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodtatok már olyat, hogy egy kiszemeltetekkel együtt vagytok?

Figyelt kérdés

Engem egyik csaj utóbbi napokban valószínűleg lerázott, (nem ért rá, és valószínűsítem, hogy csak rám nem volt ideje), akkor el is döntöttem, hogy ok akkor ezután a csaj után nem futok tovább..

Aztán ma azt álmodtam, hogy ott vagyok azzal a csajjal, sétálunk, és összejöttünk..lávsztori mondhatni...aztán felébredtem...hát szar volt..


2012. júl. 1. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyen velem is ez volt a mult éjjel elég rossz volt felébredni de hát ez van ha nem gondolsz rá annyit az álmaid is megszünnek majd
2012. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos...:/ Persze kellemes, de mikor felébredsz az eléggé meg üt és fáj, és csatlakozom az előttem lévőhöz, ha nem gondolsz rá majd idővel elmúlik ez és jön más :)
2012. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden álom jelent valamit, a tiéd pl. azt, hogy még mindig nagyon vonzódsz ahhoz a csajhoz. Szerintem ez természetes dolog, nem lehet azonnal elfelejteni mindenkit. De majd biztosan jön valaki más, aki elfeledteti veled ezt a csajt. :)
2012. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fordult már elő...
2012. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Többször is előfordult. Kár, hogy csak álom volt... :(
2012. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
pár hónapja álmodtam először az illetőről akit 3 éve nem láttam, nem beszéltem vele stb., előtte bejött meg minden, de azóta semleges. eléggé meglepett.
2012. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen formában ma volt elöször...és..szerintem nem kell részleteznem azt a fejet amit akkor vágtam mikor tudatosult, hogy csak álom :S
2012. júl. 1. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:
olyan álom volt pl. h a lánnyal kettesben mentem valahova. meg olyan h valami szituációban megfogtam a kezét és elindultam vele valahova. meg azt hiszem olyan, h egy padon üldögéltünk kettesben, az nagyon cuki volt :$
2012. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem detto az, hogy megfogtam a kezét...és...lehet hülyén hangzik de éreztem a csajt kb...
2012. júl. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!