Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből 'igazi' kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből 'igazi' kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel mostanában ismerkedtem meg, személyesen nem beszéltünk még olyan sokat, többnyire csak interneten leveleztünk. Aztán lassan kiderült h bejövünk egymásnak, de ugye csak külsőleg. Most volt egy buli, ahova elhívtam, és hát kijöttek az érzelmek h úgymondjam.:D De a gond h még mindig nem nagyon ismerjük egymást, plusz majdnem 2év korkülönbség is van köztünk (én18 ő most lesz 20)és ezt fel is hozta egyszer... amúgy nagyon jóvolt vele, csakhát egy bizonyos szinten még mindig úgyviselkedtünk mintha idegenek lennénk. Kicsit elvagyok bizonytalanodva. :/
2012. júl. 7. 17:09
 1/5 AvernusTriad ***** válasza:
Egy próbát megér, ne add fel :)
2012. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd el találkozni.
2012. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A korkülönbség a szerelemben nem számit,ott az a lényeg,hogy mit érzel a másik iránt. Próbáljatok megismerkedni,úgy hogy TE hívd ki,mert az fontos egy lány életében,hogy a fiú kezdeményezzen és idegesítő,ha a fiú nem jön rá,mit szeretne a lány. Ha kihívod még történhet is valami,jobban megismerkedtek és következő alkalommal lehet ő fog majd hívni. Megkell ismerkednetek jobban,azért vagytok bizonytalanok! 15/L
2012. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jakoda Annamária válasza:
Találkozzatok egy olyan helyen ahól jól kidumálhatjátok magatok. Csináljatok közös programot és beszélgessetek. Kérdezgesd és derítsd ki mik jönnek be neki és igyekezz a kedvében járni.
2012. júl. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen ezzel baj. Majd ha tudtok találkozni kettesben, ott megbeszélhetitek, esetleg közelebb kerülhettek egymáshoz.
2012. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!