Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik szerint a belső sokkal fontosabb a párválasztásban mint a külső?

Figyelt kérdés

SOKKAL nem kicsit meg ugyanannyira, hanem akik szerint egy átlagos vagy kevésbé vonzó férfi is lehet férfi a belső tulajdonságai miatt, ami felébreszt benne valamit.


És ha ez igaz rátok, milyen kapcsolataitok voltak eddig?



2012. júl. 8. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem fontosab...lehet o a vilag legszeb pasia ha nem ertem meg magam vele:p
2012. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem lehet utálni, de nekem nem sokkal fontosabb.. fontos az is eléggé, de vannak olyan emberek akik hiába lennének álompasik viselkedésre tudom, hogy semmikép se jönne velük össze hosszútávon
2012. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de én NEM arra vagyok kíváncsi akinek nem fontos, hanem akinek tényleg a belső a fontosabb. nem fogok ezért senkit se utálni, csak nem érdekel.


külsővel kapcsolatos kérdéseket meg külső alapján választó lányokat sokat lehet találni, engem inkább az érdekel, hogy aki nem így gondolkodik az miért látja másképp a belső fontosságát.

2012. júl. 8. 08:53
 4/11 anonim ***** válasza:
A külső ami megfog, a belső ami megtart....
2012. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 nikozia12 ***** válasza:

Szerintem SOKKAL fontosabb. Ha egy fiú belső tulajdonságai nagyon megfognak, akkor ha nem is tetszik külsőleg, akkor is megszépül a szememben. És nem is lesz nála helyesebb férfi. Ellenben ha van egy nagyon DÖG srác de semmi belső dolog nem fog meg benne akkor az olyan nekem mint egy szép kartonpapír.

Nekem 5 évig voltam együtt a barátommal úgy h. nem tetszett először külsőre..sőt láttam h. nem egy adonisz végig...de Ő volt világ legjobb pasija mert belsőleg minden klappolt :D Ennyi

2012. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ nikozia. és ezt a srácot hol és hogyan ismerted meg?
2012. júl. 8. 12:18
 7/11 nikozia12 ***** válasza:
15 évesen elkezdtem egy csapatban játszani és Ő már csapattag volt. 2 évig volt a legjobb barátom mikor így szép lassan kialakult az egész..aztán 5 év lett belőle.
2012. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem is fontosabb a belsö lehet valaki jó pasi ha meg kinyissa a száját döl belöle a hülyeség ismerek ilyet és sose kedveltem mindegyik barátnöm oda volt érte hogy milyen jól néz ki de azt nem vették észre hogy olyan beképzelt hogy szavakat nem találok rá :) engem jobban vonzanak az olyan pasik akikkel el lehet beszélgetni és nem számít hogy nem néz ki olyan jól :)
2012. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Fontosabb, de azért ne legyen elhízott, sem túl vékony. Nem lehet elvárni senkitől, hogy olyannal legyen akihez nem vonzódik.
2012. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is fontosabb a belső. Hülyeség, hogy abba szeretünk bele amit látunk, mivel igazán csak akkor szeretünk bele valakibe ha már megismerjük.

Nekem a mostani, azaz az első barátom nem egy szépség. Abszolút nem az, de nem érdekel mert szörnyen jó a lelke.


16/L

2012. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!