Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a kapcsolat megszűnése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kapcsolat megszűnése után 1,5hónappal érkezik még egy semmitmondó üzenet az extől, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ő szakított.Azért nem értem,mert ha el akar felejteni,akkor felejtsen el,olyannak nem küldök üzenetet,akit utálok.Értelmetlen az egész,mert az üzenet egyik része az hogy nem akar látni,a másik meg az hogy visszaadna egy jelentéktelen dolgot(berakná a postaládámba).Miért most jut eszébe ilyesmi?Ezt csak egy ürügynek látom,megtehette volna hogy többet nem jelentkezik.Annyit visszaírtam neki,hogy dobja.Ha még ezek után jelentkezni fog valami más miatt,akkor az azt fogja jelenteni hogy még mindig nem tette túl magát rajtam?
2012. júl. 8. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még ezek után jelentkezik,akkor szerintem igazad lesz,de ez alapján amit irsz,még nem hiszem ,hogy akarna valamit.
2012. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy egyre jobban nőnek az északi sarkon lévő leszakadó gleccserek méretei.
2012. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát magamból kiindulva már ez is azt jelenti, én pont így viselkedtem bnőmmel, igaz én 2 hét után.


Én szakítottam, az ő hülyesége miatt, és egyszerűen ask nem tudtam lezárni a dolgot, ezért ilyen primitiv ürüggyel próbáltam újra kapcsoaltot teremteni, de közbe én is azt mondtam neki h nem akarok semmit.


de én azt nem tudhatom h ő is azért viselkedik így, de minden férfi egyforma alapon elég vszínű:D

2012. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na 2-es vagyok,amúgy egyértelmű hogy nem tette túl magát rajtad,szimplán keménynek akar tűnni hogy ilyeneket irogat de közben még lehetőséget keres arra hogy visszaférkőzzön a közeledbe,mert rájött arra hogy más ilyen lány lehet szóba sem állna vele,viszont nem tudja kezelni a helyzetet,nem tudja mi az amire szükséged lenne,mit kell megadni egy nőnek,hogy kéne viselkednie,stb...

SZERINTEM

2012. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok:)Mikor ezt írta,nem válaszoltam neki egyből,hanem vártam 6 napot,már csak azért is,hogy lássa hogy nem epekedek utána,illetve azért is,mert nem tetszett a hangvétele ennek az üzenetnek,és mérges is vagyok rá pár dolog miatt.Ezek után majd kiderül mit csinál,az biztos hogy talán már elgondolkozott mélyebben a dolgokról,és ha rá is jött hogy talán mégse neki volt igaza,próbálja elnyomni magában az érzéseit,és nekem azt mutatja hogy nem érdeklem.
2012. júl. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!