Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék végre változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék végre változtatni?

Figyelt kérdés

25 éves leszek, és úgy érzem elszalad mellettem az élet...párkapcsolat terén soha nem voltam szerencsés.

Volt idő, amikor görcsösen ragaszkodtam ahhoz, hogy párt találjak, de belátom nem lehet erőltetni. Nyitott vagyok egy új kapcsolatra, de úgy érzem valamiért nem sikerül sajnos. Nem vagyok bulizós, soha nem is voltam az...talán ez lehet a baj, nem tudom. Futó kalandok lennének, de én ezeket nem tolerálom, nekem ez nem életformám.

A velem egy korú lányok boldog párkapcsolatban élnek, menyasszonyok, családot terveznek. Tudom, hogy ez nem verseny, de elkeserítő számomra, hogy én sehol nem tartok. Tudom, mindenért tenni kell az életben, de valahogy mégsem sikerül sajnos.


25/L


2012. júl. 8. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem késtél le semmiről. Körülöttem a 25 év körüli lányoknak vannak bár kapcsolataik, de néha vannak egyedül is, buliznak, tanulnak ezerrel.

Olyanról nem is tudok, aki ilyen korban már menyasszony, vagy családot tervezne. :)

2012. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mások miatt meg főleg ne erőltesd a dolgot! Ha tényleg igaz, amit írsz, és a barátnőid így vannak vele, elhiszem, hogy fura kilógni a sorból. Az ember már csak ilyen, néha megy a többiek után.


De később talán bánni fogod, ha beleugrasz egy komoly kapcsolatba, esetleg házasságba idejekorán olyannal, aki esetleg nem alkalmas erre.


Az egyetemi osztálytársaim közül, akik egész véletlenül férjhez mentek huszonévesen (nem sok volt), mára többségük el is vált.

2012. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sosem szabad feladni, vagy belekeseredni ebben a dologba!:) SOSEM késő, a szerelem nem korfüggő. Majd betoppan az te életedbe is az, aki a leginkább hozzád való, lehet, hogy éppen akkor, amikor nem is teszel ennek érdekében semmit, nem is keresgélsz, magyarul nem is számítasz rá. :)

Sok sikert!

2012. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, ismerek olyat aki idősebb nálad és rosszabb a helyzete, de igyekszik. :)

Szerintem menj el bulizni egyszer-kétszer pár barátnőddel. Vagy menj el mindenfelé ahol esetleg leszólíthatnak.


20/F

2012. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. júl. 8. 13:43
 6/9 ASOT ***** válasza:

noss...:)


tenni valami mindenképpen kell. Ha csak ülsz és nézed hozé ármándót akkor sosem fog történni semmi.


Ahhoz hogy történjen valami tenni is kell még ha nem is sokat! Ha csak a sarki bolt adódik akkor ott, ha ott látsz szimpatikusat, annál kell valamit kezdeni "levennéd azt nekem onnan?"

Ha lesütött szemmel szomorkásan jársz kelsz akkor az esélyed 10%, hogy esetleg egy szerencsétlen vagy egy olyan aki csak dugni akar talán odamegy hozzád.

Fontos a kisugárzás!


Vagy munkahelyen ha olyan, avagy fősülin vagy bárhol..ha rossz a kedved és ez jár a fejedben h a kutyának sem kellek és észre sem vesznek...--> ez azzal jár hogy fordítva sül el a dolog és te nem veszed észre ha valaki "nézegetne"


Ha meg neten ismerkedsz akkor ott meg regisztrálni kell vagy ha nem ír senki neked írni.


Az meg h valaki csak dugni akar azt elsőre ugysem tudod (feltéve ha nem szexel kezdi) Ahhoz meg kell ismerni. Aki szimpatikus annak 1 esélyt adni kell ha ugy adódik legalább 1 beszélgetés erejéig...

2012. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:
Ja plusszba annyi még, hogy azzal ne foglalkozz h kinek van gyereke vagy kinek nincs...azzal még ráérsz. Azt aztán 10000000x gondold végig mielőtt szeretnél! Hogy kitől, miért, és hová érkezik majd az a baba....
2012. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 8. 16:47
 9/9 ASOT ***** válasza:
nincsmit :)
2012. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!