Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kicsit türelmetlen, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kicsit türelmetlen, és ilyenkor csúnyán beszél. Ez kicsit zavar. Nem tudom, hogy ezt el kell fogadom vagy ez olyan hiba, amin lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Már minden apróság után van egy csúnya szava.(pl.:leesik valami, vezetéskor majdnem összes kocsinak mondja vagy számítógép nem azt csinálja ami ő szeretne)

Nagyon szeretem...

Akkor ezt el kell fogadom, hogy ő ilyen és így szereti vagy ez olyan tulajdonság amin lehet változtatni? Ha igen akkor hogyan?

22/l


2012. júl. 5. 11:46
 1/4 okoska31 ***** válasza:

egy lehetőség jut eszembe: kezd el Te is csinálni, és ha észreveszi, és még esetleg zavarja is, akkor megmondhatod, hogy Téged is zavar, hogy ha ő ezt csinálja.


aztán max. Te is rászoksz, és már nem fog zavarni ha káromkodik:)

2012. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AvernusTriad ***** válasza:

Rossz szokás, nekem is ez van.

Szólj neki, hogy zavar és kérd meg, hogy figyeljen oda, ha a közelében vagy. Nem egy egy nagy kérés.

2012. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy ha a serpenyő egyik felébe rakod amit itt leírtál, a másikba a jövőd, a boldogságot, szerelmet, mert 22 évesen még rohadtúl sok időd van lekötni magad. Azóval ez alapján dönts.
2012. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz szokás, én is ilyen vagyok, szokott is szólni érte a barátnőm, csakhogy nekem ez egyfajta feszültséglevezetés. Ha istenesen káromkodom egyet az felér egy falba ütéssel, csak ettől nem fáj a kezem és a vakolat is egész biztosan ott marad.
2012. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!