Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Hölgyek, Asszonyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek, Asszonyok. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Egy 30 éves férfi vagyok,sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál,és ez miatt a saját korosztályomban nem találok magamnak társat.Általában a kinézetem miatt a 20-22 éves lányok találnak meg,akikkel nem tudok komoly kapcsolatot kialakítani,pedig én komoly kapcsolatra vágyom,boldogságra.esetleg tudnátok valami megoldást,vagy tippet adni hogy hogyan is keltsem fel a saját korosztályom figyelmét?Az sem baj mondjuk ha a lány fiatalabb nálam valamivel,csak legyen komoly gondolkodású.Mit tehetnék?
2012. júl. 8. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kép segítene megválaszolni a dolgot:)
2012. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szakáll és a bajusz öregít...:)
2012. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Járj olyan szórakozóhelyre, ahol idősebbek vannak :)
2012. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha meglátsz egy komolynak tűnő, rendes lányt, aki nem teszi ki a kirakatba azt ami van (nem ribancosan öltözködik), kedvesnek is tűnik, akkor menjél oda hozzá, udvariasan mutatkozzál be, és kezdjél el ismerkedni vele.

20/l

2012. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Képet szivesen küldök bárkinek,ha úgy jobban tudtok válaszolni.De ide nem teszem ki.
2012. júl. 8. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak ebben a korosztályban is komoly lányok (saját magamból kiindulva)csak ezek szerint nem sikerült még találkoznod ilyennel. Egyébként, aki írta, hogy az arcszőrzet öregít, igaza van, csak vigyázni kell vele, mert nem mindenkinek áll jól. Ha küldesz képet talán tudok okosat mondani :)
2012. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!