Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek hogy esne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hogy esne, ha a párotok így viselkedne? Tapintatlanságnak tartanátok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal. Elég gyakran szoktunk találkozni, 10 km van közöttünk. Ő a rendesebb fiúk közül való, én vagyok az első barátnője, a párválasztásnál részemről fontos szempont volt a hűség és a tapintat, soha nem jönnék össze olyan pasival aki a kezemet fogva forog miniszoknyák után.

A barátom adatlapjára felkerült egy kép, amit a haverja készített. A pasimat fényképezte le, amint 3 kimondottan alul öltözött, modell alkatú lányt bámul nyálcsorgatva. A kép alatt kommentelgetni kezdtek, a barátom ilyet írt, hogy na ebből a szögből a kép többet ér mint ha az orra előtt lettek volna a csajok (mert a fenekük is benne volt a képbe), meg írta, hogy "ezigen, ezek nők voltak öcsém".

Kérdezte a haverja poénból, hogy "nem csak a szemed mozdult meg, mi öreg?", erre olyan válasz érkezett, hogy "szerinted? :P ".

Azóta van hányingerem, és majd kiugrik a szívem a helyéről, mióta ezt láttam. Mély csalódottságot, megalázottságot érzek. Azt hittem ő nekem az igazi...ne tudjátok meg, milyen rosszul esett.

Mit gondoltok?

20/l, 23/f



2012. júl. 8. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy hányingered van .... teljesen érthető

Nekem is rosszul esne, ha velem ilyen lenne, elgondolkodnék azon, hogy mennyit jelenthetek a barátomnak ..

19/L

2012. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány,de teljesen értehető,hogy csalódtál a barátodban
2012. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ebben az a durva, hogy még szórakozik is a képen. Mert ok, hogy megbámulja a csajokat, de hogy még csámcsognak is a témán....vitatták volna meg élőszóban

Kiábrándító...

2012. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nektek nagyon kicsi az ingerküszöbötök. Tényleg kiábrándító nektek hogy férfiak, nőkről beszélgetnek?
2012. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
uhh hát ez télleg durva. azzal nincs gond ha megnéz egy picit más lányokat.. de ez... pffff. szánalmas.:(
2012. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

persze hogy rosszul esik. nade ilyenek a pasik, akár belátjuk akár nem. és ilyenkor mindig a haveroknak kell egy kicsit színészkedni és elhitetni velük, hogy őket nem korlátozza semmi és senki. inkább mosolyogj egyet rajta, hogy belement ebbe az ostoba játékba és te pontosan tudod, hogy miről szól ez az egész. mivel azokat a lányokat valószínű soha többé nem látja, nem érdemes egy rossz pillanatot sem szerezned magadnak emiatt. persze nem azt mondom, hogy büntetlenül csinálhatja. mondd el neki hogy ez neked rosszul esett és hogy megalázónak érezted. őszintén mondd el miért és remélhetőleg tanul belőle. ne félj, te sokkal kívánatosabb vagy neki, ez csak olyan "pasi" dolog.

28/L

2012. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem raknám ki közszemlére, ha lenne párom. Persze, mi is megbámuljuk a pasikat, de ilyet nem tennék, mert tudom, mennyire rossz az a másiknak. Nekem már az rosszul esett, amikor a párom egy nő képe alá annyit írt, hogy: Szép vagy!. Kiderült, hogy az unokatestvére, de addig hatalmas kő volt a szivemen, leírni nem lehet, mit éreztem:(
2012. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok:


Nem raknám ki közszemlére, ha tudom, hogy látja a párom. Van barátom, kijavítom magam:_-)

2012. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hm...valóban nekem sem esne jól...de hogy mondjak valamit ami talán jobban kimeríti a tapintatlanság fogalmát...az exem az orrom alá fingott miközben orálisan kielégítettem...és a végén még ő dobott engem :D
2012. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!