Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nem tartanátok bénának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Lányok! Nem tartanátok bénának ezek után?

Figyelt kérdés

úgy látom hogy tetszem a csajnak, de még sem egyértelmű ez a egész.a másik hogy kevés az önbizalmam ahonnan erőt meríthetnék..:\


ha élőben találkozom vele suliba, akkor úgy viselkedem vele mint egy haverral, sőt még annyi sem,mer csak köszönünk egymásnak. ha meglátom egyből kiráz a hideg:D nagyon rossz érzés hogy azt látom hogy alig kéne tennem érte hogy összejöjjön de még sem tudom megtenni, ezek után egyre furább lenne ha egyszerűen suliba odamennék és érdeklődék felőle, (eleinte ő érdeklődött,kemény 1 percig dumáltunk).. aztán hülyefejemnek hála ,úgy kezelem a dolgot ha véletlenül beszélgetünk vmiről, mintha egy olyan emberrel beszélgetnék akitől nem akarok semmit..


mindig ha látom fészen legszívesebben ráírnék(egyszer múltkor ráírtam ,és lehet hogy hülye vagyok aki nem veszi a lapot de nem jött le egyértelműen hogy "úgy" érdeklődik irántam vagy csak mint egy közvetlen csaj ,beszélgettünk egyet), de azt meg mégsem akarom hogy gyökérnek tartson aki nem mer élőbe kezdeményezni csak a neten..

volt már barátnőm


18f


2011. okt. 3. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés??
2011. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hááát....mindenképpen beszélj vele élőben is...ahogy most leírtad, nem csodálnám, ha a csaj azthiszi, hogy menekülsz előle. Ha tényleg tetszel neki és továbbra is így viselkedsz lemond rólad az tuti. Ugyhogy húzz bele és ne legyél ilyen bátortalan :):)
2011. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagy betűkkel fent;)

az hogy nem tartanátok balkukinak ezek után? ha ráírnék?

2011. okt. 3. 15:57
 4/8 A kérdező kommentje:

igyekszem borsbab. de mégis .ezt már nagyon elszúrtam..

az a gázos hogy állandóan beszélget suliba vkivel..így elég necces

2011. okt. 3. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
a magyarázatodban ott a válasz: tegyél érte! ha a csajnak nincs barátja, nem fogja rossz néven venni... pláne ha szimpatizál veled... egyszerűen csak beszélgess vele pár percet egyik szünetben, és kérdezd meg tőle, mit csinál a hétvégén, vagy hogy van-e kedve elmenni veled pl. bowlingozni. ha igent mond, csak viselkedj rendesen. sok szerencsét, szedd össze magad! 15/l
2011. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez ilyen egyszerű:D de mégsem , nagyon nehéz kiölni magamból azt ami már "bennem van".. mint valami szokás
2011. okt. 3. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy:D "balkuki":)

szerintem még ha balkukinak is tart és te odamész hozzá és megismerkedtek és rájön hogy nem vagy az akkor siker:) próba szerencse,bátran:)

2011. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak rajtam áll:D értem én,de akkor is ez olyan rossz, hogy minden egyes csajnál aki bejön szenvedni kell az elején..:\
2011. okt. 3. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!