Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartanátok a kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartanátok a kapcsolatot az ex-el ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párotok háta mögött szex-chateltek (mindketten házasok vagytok), és többszörösen lebuktatok a párotok előtt. Ilyen esetben a párotok háta mögött tartanátok még a kapcsolatot az ex-szel? Ha igen, miért és milyen formában?
2012. máj. 30. 21:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Talán furcsa a kérdés, de arra akartam célozni, hogy ilyenkor nem az lenne a fontosabb, hogy ne alázd megint porig a párod? Ki hogyan gondolkodik ilyen esetben?
2012. máj. 30. 21:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés: kivel szexchatel? Mert ha az exszel, az gáz. Ha a szexchat és az ex két külön dolog, akkor az önmagában nem megalázó neked, hogy ő tartja a kapcsolatot az exével. A szexchat viszont gáz.
2012. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az ex-el szaxchatelt, többször lebukott. most csak annyit tudok, hogy még mindig kapcsolatban vannak, de hogy mi megy, azt nem tudom. És az érdekes, hogy tudja, hogy ha még egyszer lebukik, akkor mehet (2 gyerek van, egyébként jól élünk).
2012. máj. 30. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rossz elöjel de amig más nincs chaten kivül addig nem annyira gáz
2012. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kezdek belefáradni..., és főleg a hazugságokba, hogy hiába bukott le többször, hiába tudja, hogy a porig alázott, még mindig szüksége van arra, hogy kapcsolatban maradjanak. Az ex egyébként szex-kaland volt (hosszabb távú), nem komoly barátnő.
2012. máj. 30. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Én simán kidobnám. Ha neki az a nő kell, akkor éljen vele.
2012. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és a csavar, a nő nemrég esett teherbe a férjétől, de még azután is szexchateltek... pár hónapos terhes lehet. Ki érti ezt?
2012. máj. 30. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:
És te elhiszed, hogy csak szexchateltek?
2012. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És elhiszed, hogy a férjétől esett teherbe?
2012. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, mert több ezer km-re lakunk egymástól.
2012. máj. 31. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!