Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány önbizalom növelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány önbizalom növelő praktikát tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, és sajnos a párkapcsolatok terén nagyon tapasztalatlan, még sosem volt barátnőm, és ez szerintem azért van, mert elég kevés az önbizalmam. Az elmúlt pár évben elég sokmindent tettem ez ellen, például járok konditerembe edzeni, és olvastam pár személyiségfejlesztő könyvet is. Kicsit javult az önbizalmam, mondjuk a 0-ról körülbelül 2-re :D de ez is valami, csak az a gond, hogy még most is túl félénk vagyok. Amúgy elég optimistán állok a dologhoz, csak még most is nagyon messze állok a célomtól, hogy kiépítsek egy megfelelő önbizalmat magamnak, és megismerkedjek egy lánnyal. Bulizni, társaságba nem sokszor járok, kéthavonta egyszer körülbelül, de én nem is kedvelem azt a közeget, persze jól érzem magam ott is. A kérdésem lényege az lenne, hogy tudnátok e adni néhány trükköt, vagy valami módszert, hogy növelhessem az önbizalmam? Előre is köszi a válaszokat! ;)

2012. júl. 8. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

beszélgess sokat, idegenekkel is, boltban, könyvtárban, várakozás közben, ...

rá fogsz jönni, hogy mások sem különböznek tőled, és ez önbizalmat fog adni

2012. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, de önbizalomnövelő praktika: sportolj. talán ne kondi, hanem vmi más
2012. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mellé sportolok azért még hobbi szinten, csak az edzést komolyabb szinten nyomom pontosan belőtt kajával, tömegelés/diéta időszakokkal, amúgy hobbi szinten úszok, futok, biciklizek, túrázok, horgászok.
2012. júl. 8. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam is szinte ugyan ez van, nem rég elkezdtem kondizni, járok szórakozni, de ritkán, havonta kb. 2-3 alkalommal.

18/F

2012. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiúk, ne itt búsuljatok már. :) Próbáljatok ismerkedni, ha élőben nem is megy, akkor akár az interneten.

18/L

2012. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.:)

Én is ajánlom az ismerkedést, nagyon sokat segít! Jelenleg én is azon küszködök, hogy legyen egy kis önbizalmam, én is kiakarok tőrni a jelenlegi státuszomból. Nekem sem volt még barátom sajnos, de nem is találtam olyat eddig, aki igazán lehetne :) Kitartás! 17/L


(Én is az ismerkedéssel próbálkozok, próbálok magabiztosabbnak tűnni, és nem egy citromnak, aki csak arra tud gondolni, hogy mekkora pancser, és bevált! :) )

2012. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi lányok, a kérdező nevében is, a netes ismerkedésre már én is gondoltam.
2012. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megtetszik egy lány szépen oda mész, félre teszed a félelmed(!!!!)hisz vagy összejön vagy nem. nem buksz rajta semmit. Ebből tanul az ember. Ha félsz is, ne mutasd ki, mert azzal elronthatod. Hidd el elkezdesz beszélgetni egy lánnyal szépen lassan feloldódsz és mindíg jobb és jobb, könnyebb lesz! :)
2012. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!