Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácsokat, véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat, véleményeket kérnék, mert nem tudom magam túltenni rajta, nem tudom mit érez. Reménykedjek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden. Egy hónapja kidobott a barátom. Összevesztünk valamin egy este msn-en, majd másnap teljesen passzívan állt hozzám. Pár nap múlva találkoztunk és azt mondta, hogy már nem érez "olyat". Pedig a vita előtt egy nappal kérdeztem, hogy szeret-e és azt mondta igen, más szakításra utaló jel sem volt.

Utána találkozgattunk, mert elhoztam a cuccom, beszélgettünk mint máskor és egyszer szexeltünk. Majd hazaköltözem (mert egy városban tanulunk de amúgy messze lakunk egymástól). Mikor feltett a vonatra megcsókolt

Egy hétig beszéltünk msnen, majd mondtam h nekem nem megy ez, hogy beszélgetünk, nem tudok a barátja lenni, mert én szeretem.

Azóta eltelt három hét.Éli világát, haverozik, iszik, fesztiválon is volt, és láttam, hogy pár új lány ismerőse is lett fb-n (és van olyan, aki szerintem bejön neki) tudom, hogy látatlanban nem kéne elméleteket gyártanom, de lehet, hogy valamelyikkel össze akar jönni? Egyáltalán van esély, hogy hiányzom neki?

Eddig mindegyik kapcsolatomban(kevés volt, már volt egy 5 és fél éves kapcsolatom is) miután kidobtak kisebb-nagyobb idő elteltével könyörögtek nekem, hogy mennyire szeretnek fogadjam vissza őket(de nem tettem).

Nem tudom,hogy reménykedhetek-e, hogy most is ez lesz-e...vagy ő tényleg totálisan lesz*r már. 22/L



2012. júl. 8. 22:30
 1/3 anonim válasza:
Én csak azt tudom neked mondani, hogy én most 25 éves vagyok, nem rég ért véget egy több, mint 2 éves kapcsolatom, ami egyébként elég rossznak volt mondható, én mégis azt képzeltem, hogy soha nem találhatok jobbat nála. Azóta mégis megismerkedtem több emberrel is, akikkel sokkal boldogabb jövőt tudok elképzelni, mint vele valaha. :D Most inkánn koncentrálj magadra, és magadból hozd ki a legjobbat, és akkor találsz olyan embereket is, akik jobban illenek hozzád. Tudom, úgy se hiszel most nekem, én sem hittem volna másnak, ha ezt mondja, de csak ezt tudom javasolni, hogy legalább próbáld ki.:D
2012. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia , szerintem ez a srác ez úgy állt hozzád hogy csak legyen valakije de tulajdon képen szeretné élvezni az életét és nem biztos hogy le szeretné kötni magát. Valamilyen szinten szeretett ő de nem annyira hogy ne tudjon meg válni tőled..Nekem is van hasonló szitum csak ez olyan találkozás nélküli internet kapcsolat volt és 1 év után véget is ért anélkül hogy találkoztunk volna 1 szer is és ő is mondogatta hogy szeret és imád és egyik nap ezt mondta másnap már sehol nem volt.
2012. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is így látom, hogy neki nem voltam igazán fontos, nem azt jelentette neki a kapcsolat, mint nekem. Egy évvel fiatalabb is nálam, és én voltam az első "normális" és leghosszabb kapcsolata, meg velem feküdt le először.

9 hónapig voltunk együtt, nagyon sokat voltunk egymással...És tényleg nem éreztem előjelét, hogy ő az első buktatónál inkább kiszállna. Az meg főleg rosszul esik, hogy mióta szakítottunk ő teljesen elvan, kocsmázik, haverok, meg sok új lány ismerőse van facebookon is...Hogy úgy látszik egyáltalán nem hiányzom neki, mintha semmit sem jelentettem volna neki és azok az értékek,(nem anyagi,hanem lelki, érzelmi) amiket adtam neki. Mikor én még ha lenne jelentkező se tudnék új fiúval ismerkedni, mert még nincs rendben a lelkem.

Kicsit elegem van, hogy eddig mindig csak utóbb jöttek rá, hogy mennyire fontos vagyok és, hogy képes vagyok valakit őszintén szeretni és mellettem olyan lehet valaki amilyen...

2012. júl. 9. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!