Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy leküzdjem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy leküzdjem ezt a félelmet?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves vagyok,fél éve szakítottam a volt barátommal,kicsivel kevesebb mint 2 évig voltunk együtt,első nagy szerelem stb...Azóta nem találom a helyemet,egyszerűen nem tetszik igazán senki.2 ember volt aki megtetszett, de amint kicsit komolyabb irányba ment volna a dolog meghátráltam, ugyan is nagyon félek újra közelkerülni valakihez, de amitől a legjobban félek az a szex.Az előző barátomnak én voltam az első,ő is nekem, ezért tapasztalatot nem nagyon tudtam tőle szerezni.Persze tudtam, hogy neki mi a jó, de hát az csaj egy ember.Gáz vagy nem gáz, félek attól, hogy béna leszek,félek attól, hogy mivel már nem vagyok szűz valami nagy durranásra számít az a valaki akivel majd lesz valami...Vagy full hülyeségekre gondolok és túlparázom?

2012. júl. 8. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked akkor szűz barát való, vagy legalábbis hasonlóan tapasztalatlan, hogy korrektül érezd magad. Mivel tapasztalatlan, feltehetőleg nem egy nagydumás macsó, ami szintén előny, mivel így elég biztos, hogy megbízható is.
2012. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam már én is de hát akkor megint nem lennék előrébb,ha újra egy tapasztalatlan sráccal jönnék össze, mert valószínűleg ez a szitu újra bekövetkezne...
2012. júl. 8. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Együtt tanulás lehetősége fel sem merült?
2012. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném h ezért bárki is leharapná a fejed, hacsak nem ilyen beképzelt bunkó pasit választanál..
2012. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!