Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis, hogy ennyire ritkan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy ennyire ritkan vagyunk egyutt a parommal?

Figyelt kérdés

En szeretnek menni ossze-vissza (strandra, moziba, cirkuszba, setalni, a termeszetbe, vagy egyszeruen csak kint ulni), de a parom nem. Sokat dolgozik es azt mondja mindig, hogy ki van faradva, szeretne pihenni. Mondom neki, hogy akkor csak elmegyek hozza, hogy egyutt legyunk es pihenhet. Azt mondja akkor nem tud pihenni, ha ott vagyok. Nagyon ritkan megyunk csak valahova.

Meg nem is talalkozunk sokat, van olyan hogy egy heten egyszer sem. Ritkan par napig minden nap.

Nem ertem... Normalis ez, hogy ennyire faradt es nincs ideje, hogy egyutt legyunk? Nektek mi a velemenyetek errol? Csak en vagyok ilyen nem megerto? Azt mondja, hogy szeret. En is szeretem, de neha mar nem birom megerteni es akkor idegesit...


(Ekezet miatt bocs...)


2012. júl. 9. 02:31
 1/9 anonim ***** válasza:

félig meddig érthető a pasi részéről, de van pár kérdés, ami könyebben átlátná ezt a szituácíót.


A pasid hány orát dolgozik?

Milyen fajta munkát végez?


Azt megértem, hogy nem akar moziba ilyenekbe menni, ha fizikai munkát végez és sokat (12 óra), de azt nem, hogy miért nem lehetsz nála esténként...


Ha mondjuk a szex nem is menne... mindig... de attól még ottaludhatnál...


Ez a férfi logika -.-" Én is az vagyok, de nem értem néha a fajtámat.

2012. júl. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy-ket dolgot felre ertettel... :D


En vagyok a fiu. A baratnom dolgozik. Minden masodik nap 24 orat. Vagyis egy nap munkaban, egy nap otthon. Nem nehez munka fizikailag, de faraszto lehet amugy.


En most nem dolgozok, de amikor dolgoztam, akkor en munka utan is barmikor elmentem hozza. Ha dolgom van, en akkor is inkabb hagyok mindent.

2012. júl. 9. 03:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha én szerelmes vagyok, akkor akármit csináltam előtte nap, vagy aznap, akármennyire hulla fáradt vagyok, vagy fáj bármim, őhozzá, vagy vele akkor is szívesen megyek!

De mindenki más és más, személyfüggő. Lehet, szereti, ha teret, néha magányt engedsz neki, van ilyen! :) Lehet nincs semmi alapja az aggodalmadnak. De ezt neked kéne érezni. Mármint, hogy őszintén szeret-e.

2012. júl. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is először úgy jött le, mintha te lennél a lány. :D 24 órát elvileg nem is dolgoztathatnak. Én ha annyit dolgoznék, (8-12óra, minden második nap) amikor nemdolgozom, akkor simán áthívnám a barátomat, vagy lemehetnénk strandra, beülni moziba. :) Ha ilyen barátom lenne, hogy tökmind1 mit csinálunk, csak velem, kinem hagynám ;) Kivéve ha már nagyon nyomul..:D

De próbáld megbeszélni vele, hogy ha átmennél hozzá mondjuk pár órára, vagy ő hozzád, stb. Meg lehetne oldani, csak akarnia kellene a barátnődnek is. :)

2012. júl. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon fárasztó az ilyen munkarend. Nem normális, de érthető. Nem hiszem, hogy ha szeret így dolgozni. Ha ezt a szemére veted, akkor olyan dolgot említesz neki, ami őt is zavarja, de nem tud tenni ellene semmit.

De 24 óránál gondolom heti 2 napot dolgozik, nem?

2012. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondom minden második nap 24 órázik. De van olyan amikor két napot nem, egy napot igen.
2012. júl. 9. 12:50
 7/9 anonim válasza:
Attól függ hogy ő milyen munkát végez meg te milyen munkát végzel. Ha különböző munkát végeztek és nem vagytok egyformán elfoglalva akkor nem is értheted meg őt hogy miért nem akar találkozni. 24 órát dolgozik minden második nap? Mikor alszik? Hány órát? Az se kutya hogy egy lány 24 órát dolgozzon minden második nap. Mikor végzi a házi teendőket?
2012. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látom régebbi kérdés, remélem változott valamit a helyzet, mert ha nem akkor szerintem nem szeret eléggé a barátnőd. Bocsi, nem ismerem se őt se téged de ennyi információból ez jön le. A barátommal diákként dolgoztunk egy gyárban és mikor összejöttünk, a főnök közölte hogy nem lehetünk egy műszakban. Ez azt jelentette hogy mondjuk ő 6-14ig én meg 14-22ig dolgoztam heti 5napot. Mégis meg tudtunk oldani minden héten hogy normális mennyiségben együtt legyünk, pedig a barátom szombat vasárnap is dolgozott 9-17ig másik helyen. Ha 2 ember szereti egymást akkor nem számít milyen fáradt, legalább arra van ereje hogy vele legyen akár otthon, nem kell elmenni sehova.
2012. aug. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezt így nem lehet igazságosan megmondani, m csak az egyik felet hallottuk. Te úgy közvetíted, ahogy te látod. Az ő szemszögéből is látni kellene. Hogy igazságot tegyünk, érdemes lenne meghallgatni a másik felet is.
2012. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!