Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal most fogunk először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal most fogunk először együtt tölteni 3 napot, normális hogy rettegek attól, hogy mi lesz, ha unni fogjuk egymást?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk nincs ilyen gond,remekül elvagyunk, de együtt alvással együtt egy alkalommal 1 napnál többet nem töltöttünk még együtt.

Nagyon szeretem és képtelen lennék elviselni, ha unatkozna mellettem a párom...


2012. febr. 12. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Ha egy nappal nincs baj, akkor a teljes indukció szerint n+1 nappal sem lesz. Jól fogjátok érezni magatokat.

De hogy írjak valami negatívat is, inkább most derüljön ki, hogy unjátok egymást, mint az összeköltözés után.

Jó szórakozást.

2012. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz semmi gond... tudod, a Murphy törvénykönyve is azt írja, az a buli, amelyikre készülsz, ultraszar lesz, és az, amelyikre alighogy rábeszéled magad, szuper.

Meglátod, olyan hamar el fog szállni a három nap, mintha 1 se lett volna.

Érezzétek jól... egymást! ;)

2012. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a kezdetektől fogva 2és fél napokat vagyunk együtt - a hétvégéket együtt töltjük. De csak azt sajnos. Hidd el, hamar elrepül. És sokkal jobb. Jó együtt aludni, jó együtt főzni, mindent jó együtt csinálni egy kicsit:) Hosszútávon persze ez így nem működik (hogy mindent együtt), nekünk eddig a "csúcs" 2 hét volt, és nem untuk meg egymást.

Ne aggódj, jó lesz!

2012. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!