Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket az zavarna, ha olyanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket az zavarna, ha olyannal kavarnátok akit sokan nem szeretnek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, de ha a legtöbb embernek megemlítem, fujjolnak és azt mondják hogy gáz a viselkedése... pedig nekem semmi bajom vele, sőt. De sokan szeretik amúgy, ilyen megosztó személyiség. Titeket ez zavarna?
2012. júl. 9. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem, volt egy nő, megtetszettem neki, meg ő is nekem, és ő kissé "fullos volt".


Összeakart jönni velem, csak volt egy másik pasi lehetőség, a barátnői meg ráfüzték az agyát, így engem elhanyagolt.


Miért a barátok/közösség véleménye után kell menni, sose értem -.-"

2012. júl. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
engem személy szerint igen.
2012. júl. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos meg van az oka ha nem szeretik
2012. júl. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, azt mondják róla, hogy hisztis, mindenen megsértődik, de én nm látom olyan vészesnek a helyzetet.:)
2012. júl. 9. 02:47
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem. Nem érdekel mások véleménye, főleg nem ilyen esetekben. Sokszor tapasztaltam olyat, hogy pont az a jó fej, akit nem szeretnek annyian. Lehet, hogy azért nem szeretik, mert nem áll úgy be a csordába, és kicsit elvontabb személyiség, és nem értik. Ha pedig az átlagember valakit nem ért, legtöbbször támadásba fordítja át.:)
2012. júl. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most őszintén!

Ki a fenét érdekel, hogy mit gondolnak az emberek, hogyha te szereted, és jól érzed magad vele? Még viccnek is rossz... Ne foglalkozz velük!

2012. júl. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg az gáz hogy mások véleményére adsz!!!-,- ki érdekelnek mások?!!
2012. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen idős vagy kérdező?
2012. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én nem adok a véleményükre, csak kérdeztem :D amúgy köszi a válaszokat!

16 vagyok

2012. júl. 10. 18:29
 10/10 anonim ***** válasza:
de benned van hogy megkérdezd!ne foglalkozz velük...70%éka azért fujjolja mert egyszerűen irigy rá...és ennyi.
2012. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!