Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után nem akar szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után nem akar szakítani, ugye? Fiúk, úgy szeretnék belelátni a fejetekbe!

Figyelt kérdés
Szóval elég problémás csaj vagyok. Valamelyik nap is csináltam egy hülyeséget, és ahogy kiderült, a barátom elég mérges volt, alig szólt hozzám. Mikor megmondtam neki, hogy azért nem mertem elmondani, mert féltem, hogy kidob, csak magához húzott és megcsókolt. Viszont utána is olyan ridegnek tűnt. Lehet csak azért, mert nem akart egyből elküldeni, gondolta majd máskor? Szerintetek? Aggódom :S Nem akarom elveszíteni
2012. júl. 7. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát akit én dobni akarok, és utálok, azt nem csókolgatnám utána sehogy sem :D. Ez szerintem amolyan, most megbocsájtok (de még haragszom). Jobb lenne szerintem, ha most kicsit a kedvében járnál (nem sokat, ha dob, akkor dob), és nem csinálnál butaságokat :DD
2012. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hole Hunter ***** válasza:

Mindannyian követünk el kisebb-nagyobb hibákat. Aki igazán szereti a másikat, egy kis méreg után el is felejti az esetet, vagy később még jót röhögtök is rajta. Nem kell agyalni ezen. Ha majd olyasmit csinálsz, amit már nem bír ki a kapcsolat, azt úgyis észre fogod venni azonnal. Nyugi! :)

Üdv.

2012. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Jaja, járj a kedviben, pl. tisztelegj a kopasz őrmesternek, az biztos tetszene neki! :D
2012. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfi logika: azt gondolja, amit mond.
2012. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösziköszi. Megnyugodtam. Azért igyekszek innentől visszafogni magam :D
2012. júl. 7. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Túlproblémázod!


Megcsókolt mert szeret de haragszik rád és fog is még pár napig!

28F

2012. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!