Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelne, hogy melegek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy melegek hogy mondták el otthon hogy a saját nemükhöz vonzódnak?

Figyelt kérdés
normális választ írjatok, köszi
2012. júl. 9. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen odaállsz elé, és elmondod hogy mivan, ezen nincs mit szégyellni, genetikailag ilyen vagy, nem te tehetsz róla.

Bár én nem vagyok meleg, de ezt nem kell olyan tragikusan felfogni, mert nem a te hibád hogy ilyen beállítottságú vagy :)

2012. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: azért ez nem ilyen egyszerű. Ismerni kell a szülő hozzáállását, vannak nagyon nyitott és nagyon konzervatív emberek. Persze egy szülőnek illik elfogadnia a gyermekét úgy ahogy van, de azért mindenkinél másképp működik ez, van akinek el lehet mondani úgy, hogy rögtön a közepébe vágunk, van akinek hosszas felvezetés kell, puhatolózás és puhítás.
2012. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem leszbikus, csak azért írtam hogy egyszerűen el kell mondani, bár a mi szüleink alapból elfogadóak és nem annyira konzervatívak, de igazad van, nem lehet tudni, hogy a kérdező szülei milyenek.:)
2012. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazság szerint, eddig pasijaim voltak, és most van egy barátnőm. Anyum szerintem sejtheti, de félek elmondani, nehogy csalódást okozzak neki.
2012. júl. 9. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, arra kell rávezetni a szüleidet, hogy belássák: a te boldogságod a fontos, nem az, hogy ők mit tartanak helyesnek ebben az ügyben. Nem tudom a te anyukád hogyan látja a dolgokat, de esetleg ha azzal vezeted fel a beszélgetést, hogy "anyu, neked ugye fontos, hogy én boldog legyek?" vagy valami hasonlóval, az segíthet :)
2012. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!