Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan emberrel, aki 8 évet ült a sitten emberölésért?

Figyelt kérdés
Egy balul elsült hétköznapi kocsmai verekedésből adódóan.
2012. júl. 9. 13:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, bár az biztos, hogy türelmesen végighallgatnám őt, mielőtt véglegesen döntök.


Amúgy eltitkolni nem szabad! Az ilyen úgyis kiderül. Nem lehet egy ilyesmi dolog elhallgatására felépíteni egy kapcsolatot!

2012. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Van egy haverom, aki folyton ilyen meccses bunyókban van benne, pedig amúgy jellemre rendes srác, egyik legjobb haverom. Nem értettem sosem mi a jó a verekedésben, de szerinte ez egy életstílus, a focimeccsekhez tartozik. Nálad meg a kocsmával van így.
2012. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg mindentől függ!!!!


Ha agresszív és iszákos és azért történt az tök más mintha őbelé kötöttek bele hárman és úgy intézett el egyet, de a bíró nem volt megértő!

Embere válogatja azt is hogy hogy élte meg és hogy mennyire lenne képes újra ölni és persze hogy kit!!!

Ez a kérdés qurvára bonyolult és csak a végén derül ki hogy igazad volt-e!

Szóval a kérdésed nagyon hülyén jön le!


Mellesleg akik egyből nem-et írtak meg soha-t azok elvarázsolt világban élnek és nem hajlandóak szembenézni a valósággal! Máskülönben megvizsgálták volna a tényeket és az eset körülményeit is vagy legalább elgondolkodtak volna rajta!

Egy köztiszteletben álló jóravaló értékes ember is ölhet ha olyan helyzetbe kerül. Védhet, vagy védekezhet akár halálos támadással is. Bár persze a legtöbb birka inkább szeretne szomorkodni a halálán minthogy metudják hogy védekezésből megölt valakit mert az nekik kényelmetlen ugyanis összezavarja az álomképüket, miszerint csak a rossz emberek ölnek!

Ha én belekényszerülnék egy olyan élethelyzetbe hogy ölnöm kelljen, vagy erős kockázatot vállalok hogy engem intéznek el, én ölnék és utána köszönném de nem kérnék az ilyen makacs és elvakult emberekből!


Volt pár éve egy orosz szállodában egy ember akit három késes, fegyveres ember támadott meg. A csávó kettőt elintézett egyet megfutamított, és még őt akarták gyilkosságért elítélni.

A pacifizmus sok embert átejt a ló túloldalára és elkezdenek okoskodni.


Termszetesen a Kozma-gyilkosság elkövetői nem esnek bele a megbocsátható kategóriába sok más szemét emberrel egyetemben, de az életben semmi sem csak fekete vagy fehér!

29F

2012. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
62%

Kedves utolsó!

Sok meggondolandó dolgot írsz, mégsem tudok komolyan venni valakit, aki csak, és kizárólag a felkiáltójelet ismeri el mondatvégi írásjelként.

Most komolyan. Indokolatlan, olvasom magamban, és automatikusan felviszem a hangot,(ahogy azt felkiáltójelnél kell) de csak pislogok, hogy így értelmetlen. Egyszerűen elveszett a felkiáltójel méltósága, és vele együtt a te mondandód jelentősége is.

Csak egy tanács...

Válaszolva: nem. Nincs enyhítő körülmény. Félnék tőled, nem keresném a társaságodat. Sőt, kerülnélek is.

2012. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 20:40


A felkiáltójel nyomatékosít! Nem a kiabálást helyettesíti!!!

Vagy talán megijedsz a felvitt hangerőtől akkor is amikor a "Tilos a bemenet!" táblát olvasod??? Mellesleg a felszólító mondatok és óhajtó mondatok végén is felkiáltójel van! Ezt szintén veheted nyomatékosításnak.


A kérdésre visszatérve a félelem a tudatlanságból és a tévhitekből táplálkozik. Rengeteg ember képes ölni, csak szituáció kell hozzá. Az hogy ez megrettent téged jól mutatja hogy az ertéel meg a tévékettő híradóin elbutult struccfelfogás hová vezet! Ébresztő, ilyen a világ!!! Persze még mindig ezerszer könnyebb és békésebb életed van mint bármilyen állatnak ezen a földön.


Őszintén szólva félelem ide vagy oda én nem tartom értelmes embernek aki nem gondolkodik és mások hülyeségétől hagyja magát befolyásolni. Márpedig ez a téma is ilyen, ahol gondolkodni kéne!

Nem tudom sajnálni azokat a birka embereket akiket simán lemészárol egy késes támadó és ők a vak erőszakellenes felfogásuk miatt kerülnek az áldozati listára mert nem tanulnak meg védekezni és a fejükben sem gondolnak erre, max annyi hogy maguk elé kapják a kezüket.

Ott van az a csávó aki karddal levágta a barátnőjét majd a nő barátját, de őt már bent a boltban. Nemcsak hogy a nőjét nem védte meg, de még bent a boltban sem tett semmit azért hogy ő győzzön.

Sajnos ilyen a világ, és bárkinek az életében eljöhet olyan pillanat amikor vagy öl, vagy őt ölik meg.

Egy verekedésben is lehet halálos sebet kapni vagy belehalni ha a földön összerugdosnak. Ha engem hárman támadnának és esélyem lenne az egyiknek eltörni a nyakát megtenném, mert az én életem nekem ér annyit hogy öljek érte. Ha ettől te megijedsz akkor persze megteheted hogy visszamész a békés álomvilágodba és jó eséllyel életed végéig elkerülheted az ilyen eseteket de mivan ha nem?! Ítéletet mondani könnyű úgy hogy a fóbia teljesen absztinensé tesz, de szerintem hiteltelen és tök felesleges is!

2012. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
utolsó az hogy ilyen a világ, igaz de nem azt jelenti hogy mindenkinek ölnie kell a körülmények mérlegelése nélkül stressz helyzetben, mert ő elképzelhetőnek tartja hogy veszélyben az élete, ez aztán vagy így van vagy nem. természetesen nem azt mondom hogy nem védheti meg magát. Az előzúekhez annyit hogy mivel igazságszolg. dolgozom ott vagyok a tárgyalásokon ahol ezek az ügyek mennek, vannak akik tényleg mindenre képesek, de lehet gondatlanságból is emberölést okozni, mindíg figyelembe kell venni az összes körülményt. Viszont a bíró dolga nem az hogy megértő legyen hanem hogy ítéletet hozzon. Mindenkinek van egy nézőpontja és mindenki számára az az igaz/helyes. A kocsmai verekedés sem mindenek általános, természetese lehet hogy a terézanyai türelem nem elég és hiába a szép szó ha csak öklöt kapcs cserébe, tény hogy könnyen megvan a baj, gyakran nem is sejtik hogy milyen súlyos köv. lehet egy közepes/gyenge erejű ütésnek ha rossz helyre megy (pl, lép, vagy fejre mért lecsúszik torokra és eltöri a gégét, vagy csak elesik az illető és betöri a fejét a lépcsőn...) Sokakat az ilyemis taszít, ez pedig szívük joga senki nem kényszeírtheti a másikat hogy neki "gyilkossal" kell együtt élnie. Ugyanakkor sajnos sok olyan ember van akinek tényleg nem sokat számít az emberi élet, és az erőszakos viselkedés (verekedés a kocsmában pl) gyakran együttjár a családon belüli erőszakkal. Eltitkolni nem célszerű, de talán nem is ezzel kell nyitni a beszélgetést, megfelelő embernél kell próbálkozni de valószínűleg sokak első reakciója megegyezne az ellőttem szóló negatívakkal.
2012. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ, hogy milyen etnikumot ölt, ha zsidót, cigányt akkor nincs baj és igen.
2012. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar akkor nyugodtan jöjj össze vele.

Őszíntén szólva én mindig tartanék a környezetében egy kicsit...

2013. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
te ne akarj már senkivel összejönni max a hóhérral!
2013. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Na mi van, megsem a rosszfiukra buknak a lanyok?
2013. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!