Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó vagy rossz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó vagy rossz az ha a pasi dicsérgeti a lányt és sokszor szeretgeti. Tényleg rá lehet erre unni?

Figyelt kérdés
Az én barátom azt mondja azért nem viszi túlzásba a szeretgetést mert akkor hamar ráunnék és otthagynám és ebbe teljesen biztos. Én viszont elvárnám tőle ezt és ez sokszor vita tárgya. Mert látom a sok párt, hogy szeretgetik egymást társaságban és én is erre vágyok, viszont a barátom azt mondja ez csak látszat semmi több. Tudom, hogy szeret engem csak nem igazán tudja kimutatni én azt látom és picit elvagyok keseredve mert én olyan lány vagyok aki szereti ha szeretgetik.
2012. júl. 9. 13:24
 1/8 okoska31 ***** válasza:

különbség van a fizikai kontaktus és a dicsérgetés között.

én is úgy gondolom, hogyha folyamatosan dicsérgetem a lányt, akkor egy idő után nem hiszi el.

Abban pont az a jó, hogy időnként, egy új ruhánál pl, veszem elő a bókfegyvert.


a fizikai kontaktusban viszont én erősnek számítok, kell, hogy legyen. azaz kézenfogás, összebújás.

Nem értek egyet a pasiddal abban, hogy látszat lenne bizonyosan mástól (bár nyilván vannak kivételek), de ha neki nem igénye a sok kontaktus, vagy valamiért kellemetlen, akkor ebbe sajnos bele kell törődni.

persze megint más kérdés, hogyha kettesben sincs túl sok kontaktus, nem csak nyilvánosan.

2012. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én párom állandóan szeretget,ha társaságban vagyunk akkor is és persze ha kettesben vagyunk akkor is,ez szerintem jó dolog.Mások előtt is ugyan úgy bújk hozzám és szeretget és ez hihetetlenül jól tud esni.Soha nem gondoltam arra,h ezért megunnám,akkor unnám meg ha nem érztetné velem,h szeret.Szerintem ha szeretjük a párunkat akkor ez jön magától. 22/L
2012. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én érzem, hogy szeret de mégis van vmi olyan dolog amiért ez nem jön át nekem :/
2012. júl. 9. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Az hogy nem dícsérget állandóan az oké. DE az hogy társaságban nem szeretget az nem. Igenis szeretgessen, egy lánnyal éreztetni kell ha szeretik. Üzenem a barátodnak hogy van még mit tanulnia azon a téren hogy mi kell egy nőnek..
2012. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. Ha folyton dícsérgetnek, meg a normálisnl többször mondják ki azt a bizonyos szót, akkor már kevésbé hihető. De ha teerre vágysz, akkor beszéld meg vele, hogy ez neked kevés. Vagy kezdeményezd te az összebújásokat.
2012. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én se várom el csak olyan jó érzés lenne ha társaságban is kimutatná, hogy velem van, hozzám tartozik. Mert más párok is ezt teszik és nekem ez szívszorító látvány, hogy velem ez nem így van :( És hiába mondtam ő nem ilyen típus ezt aláírom, meg már volt kapcsolata de én vagyok a leghosszabb és azt mondja tudja, hogy ez így jó ahogy most van mert higgyem el ha szeretgetne többet én arra ráunnék. Én pedig úgy érzem egyáltalán nem.
2012. júl. 9. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha éhes vagy, nem unsz rá semmilyen kajára sem de ha már nem akkor könnyen!


Ha szerelmesek vagytok és van a rózsaszín köd akkor ez alap követelmény, mert tök mindegy milyen émelyítően nyálas akkor is jólesik.

Ellenben ha csak mély szeretet van akkor terhes lehet vagy könnyen meg lehet unni. Illetve a ráunás helyett a megszokás és elértéktelenedés a jó szó rá!


28F

2012. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy hülyeség ahogy van. Visszafogja ezt az egész ölelgetést meg dícsérgetést miközben most vagytok a leginkább szerelmes időszakban...majd elmúlik idővel a rózsaszín köd, de ha most arra vágytok hogy bújjatok egymáshoz társaságban is akkor hülyeség visszafogni ezt csak mert úgy gondolja megunod...ha pedig megunod, akkor az már eleve nincs rendben.
2012. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!