Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok pasik mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok pasik mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egyszer mentem hazafelé és egy pasi leszólított hogy meghívhatna egy fagyira vagy vmire,én azt mondtam neki hogy igen elkérte a számomat és én azt mondtam neki hogy nem tudom mert még új erre ő azt mondta hogy nem baj akkor meg adja ő az övét!hazamentem kicsi idő eltelt felhívtam beszélgettünk 2 percet talán és dicsért hogy csinos voltam meg miden és kérdezte hogy nekem mikor lenne jó és én először nem tudtam mit mondjak de utána mondtam neki hogy jövő hét szerda (szombat) volt.Később próbáltam hívni nem vette fel .egy este hívtam az én számomról nem hívta vissza apuéról próbáltam azt viszont vissza hívta nem vettem fel Mit ronthattam el?miben híbázhattam?
2012. júl. 9. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a nevedet nem bírta...

Mégis milyen név az a Marlenka?

2012. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
talán csak véletlen, próbálgasd még
2012. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl hamar hívtad fel! Várnod kellett volna 1-2 napot. És túl korai időpontra beszéltél meg találkát. Így azt hiszi, könnyen kapható vagy.
2012. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívj enem
2012. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
g
2012. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én meg azt hittem hogy túl későre tettem a randi időpontját és ez miatt

ja és a nevem nem Marlenka !

te meg akkor boci boci tarka vagy ?na azzal én sem mennék el randizni! na erre varjál gombot!!

2012. júl. 9. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmit, egyszerűen meggondolta magát... azóta sem hívott és nem is találkoztatok?
2012. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem de ezzel nagyon megbántott és eze 2010 szeptember 11-é volt most lesz majd 2 éve de akkor legalább mondta volna meg de még azt sem
2012. júl. 9. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Összejött neki egy másik csaj. Legalább nem akart egyszerre kettőt hülyíteni! Már ez is eredmény!

29F

2012. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!