Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság SMS-ben szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság SMS-ben szakítani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sosem szabad sajnálni másokat. Értem, hogy rossz dolgok érik, de ha nem egy psziho elmebeteg akkor nem valószínű hogy bajt okoz majd magának vagy neked. Érdemes a szemébe mondani.
2012. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az.

Mondjuk én szakítottam egyszer így egy fiúval, de csak azért mert alpári bunkó módon viselkedett velem. Nem volt komoly kapcsoalt, talán egy hónapos volt ,csak beleugrottunk egyből ..

2012. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
jah
2012. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert ezt személyesen kéne!
2012. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
dehogyis ha meguntad küldj neki ey üzenetet aztán szia!
2012. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!