Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elengedni valakit,...

Hogy lehet elengedni valakit, akit szeretsz?

Figyelt kérdés
A barátom szakitott velem, mindegy mi az ok,a lényeg,hogy el kell engednem:( Nem akarom ezt az ürességet érezni amit érzek. Semmilyen elfoglaltság nem segit úgy érzem:( Ti hogyan éltétek meg ha a szerelmeteket el kellett engedni lélekben, mert ö nem akarta folytatni? Iszonyat nehéz:(
2012. júl. 9. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Zene, kikapcsolódás, utazás:) 24F
2012. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kirándulás, társaságba járás. Nem jó ilyenkor az egyedüllét, nem szabad gondolkodni rajta.
2012. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de nincs az az elfoglaltság ami teljesen kikapcsolná az agyam. De nem is ezt kérdeztem amúgy:) Úgy érzem elvitte magával a lelkem egy részét. Elveszett és üres vagyok, nem találom a helyem. Bár ne kéne ezt éreznem. Nagyon nehéz.
2012. júl. 9. 18:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Sehogy,mert nem tudok túllépni rajta.
2012. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szemléletváltás,szemléletváltás!!!

Akit szeret az ember,azt el kell engednie!!

2012. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 3 éve probálom, de nemigazán sikerül, minden évben csökken, de nem eléggé.


18/f

2012. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, örülj, hogy legalább te már nem vagy szűz! Gondolj bele, azoknak milyen sz@r a helyzete! Vagy akinek a kedvese nem szakít, hanem megmakkan. Vagy a nyomorékoknak. Vagy az afrikai éhezőknek... Egyél sok csokit, bőgjél az ágyadon magadhoz szorítva a kedvenc plüssállatkádat vagy a párnát, meglátod jobb lesz!
2012. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet elengedni, meg kell próbálni hanyagolni, kevesebbet beszélni, találkozni vele. Ha ő keres, válaszolj, de te próbáld kevesebbszer keresni. Nekem így sikerült elengednem és lemondani róla. Erősnek kell lenni hozzá.
2012. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
5/6-os, el is engedtem, nem keresem, nem erröl van szó. Hanem az érzésekröl, amivel nem tudok mit kezdeni.
2012. júl. 9. 18:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Amíg vannak érzéseid, addig nem engedted el. Ez olyan, mint a megbocsátás, hiába mondod neki, hogy megbocsátottál, akkor is ott van a seb a lelkedben. Most ez a seb az érzés, és az emlékek.
2012. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Hogy lehet olyan valakit elengedni, akit teljes szívedből szeretsz?

A volt barátomról van szó. Már fél éve próbálok túllépni rajta, vannak barátaim, lekötöm magam. De mindennap eszembe jut, sírok is miatta. Már annyira jó lenne ha elmúlna ez az érzés. Állandóan nyomozgatok utána, most van bnője, ez is nagyon rosszul esett. Hívnak fiúk...

Akit szeretsz engedd el?! Hogy tudod elengedni akit szeretsz?

Hogy tudod azt mondani annak az embernek akit szeretsz, hogy menj?

Akit szeretsz engedd edd?! Hogy tudod elengedni akit szeretsz?

Hogy tudod azt mondani annak az embernek akit szeretsz, hogy menj?

Hogy lehet elengedni azt akit szeretsz?

Hogy lehet gyorsan elfelejteni a barátnőm?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!