Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell 40 fokban garbóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell 40 fokban garbóban járnom, amikor nincs is mellem? A párom kikészít.

Figyelt kérdés
mással is ilyen a barátja?
2012. júl. 9. 18:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Most komolyan, megvárod, míg ad egy taslit?

Megáll az eszem. Beteg a pali, fuss amíg lehet, minél messzebbre.

2012. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te vagy a hibás, ha ezt hagyod. Teljesen mindegy, milyen a felső (kivéve a garbót), ha lehajolsz, szinte mindegyikben kicsit látszik a melled.

Te kétrét görnyedve közlekedsz?


Az én párom szereti, ha csinosan öltözök, az sem zavarja, ha kivágottabb a felsőm. Mindketten el tudjuk dönteni, hogy mit húzzunk fel, maximum a véleményét kérjük ki a másiknak, de semmiképp sem a beleegyezését.


Hagyd el még most, mert később ezerszer rosszabb lesz a helyzet, és azt veszed észre, hogy elvadít mindenkitől és kékre-zöldre ver, mert nem olyan ritmusban lélegzel, ahogy neki tetszik.

2012. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
és ha elfutok, más lánnyal lehet nem csinálná ezt. nem tudom. de rosszul esik nagyon.
2012. júl. 9. 19:12
 14/27 anonim ***** válasza:

lökött egy pasid van, hallod

de ha neked ez kell - szeresd ezt

2012. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

szerintem ki fog dobni. mindig azt hajtogatja, hogy neki nem vagyok "nő"

hát amikor úgy öltöztetne,mint egy férfit...akkor lennék nő :(

2012. júl. 9. 19:18
 16/27 anonim ***** válasza:
Dobd már ki, ha neked nem fekszik az alárendelt szerep...
2012. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

szakíts vele.. hisz nem is tisztel..

én mindig kikérem a pasimnak a véleményét néha mondom neki, hogy válasszon ő felsőt nekem kirakok párat és mindig a legkivágottabbat választja:$

nem ér annyit az egész, hogy szenvedj, de ha ezt nemtudod egyedül eldönteni, akkor lehet nálad is bajok vannak..

fogd fel, hogy a pasid egy taho...

2012. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
hát hallod, én pasiként mondom, hogy még egy ilyen barmot nehezen foghattál volna ki
2012. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"és ha elfutok, más lánnyal lehet nem csinálná ezt. nem tudom. de rosszul esik nagyon."


Dacból sose legyél együtt valakivel. Én egyszer csináltam ezt, jól megszívtam, győztem magam összerakni a szakítás után. 2 éve történt, most sikerült teljesen talpra állnom, és már az sem érdekel, hogy elfordul, ha meglát az utcán.

2012. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
szerintem ő meg szakításunk után vigyorogva köszönne a képembe, hogy lássam rajta milyen boldog nélkülem :(
2012. júl. 9. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!