Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van két fiú, mindkettő teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két fiú, mindkettő teljesen kikészít! Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval.. Van egy nagyon-nagyon helyes fiú, aki úgy 2-3 hónapja úgy IGAZÁN, teljesen behülyített.. Olyan szépeket mondott, úgy viselkedett velem, hogy még a tündérmesék főszereplője is megirigyelné.. Teljesen beleestem.. Tudtam, éreztem legbelül, hogy ez túl szép hogy igaz legyen.. Így is lett. Összejött egy másik lánnyal. Mikor ezt láttam -a közösségi oldalon tudtam meg- körülbelül egy világ összedőlt bennem. Még mindig szeretem.. Borzasztó ez az érzés.. Mindenemet odaadnám érte..!

Viszont van egy másik srác, aki egyáltalán nem néz ki jól, viszont tudom, hogy GYÖNYÖRŰ életem lenne vele. 100%-ig biztos vagyok benne. Már egyszer meg is próbáltuk, csak szakítottunk, most ebbe ne menjünk bele, miért.. Ez volt kb. fél éve, ő azóta szeret tiszta szívéből, és érzem is.. És tudom, hogy nagyon szép és jó lenne vele minden, de én még mindig szeretem az előbbi srácot.. Kérdésem az: szerintetek mit csináljak, hogy mindenkinek jó legyen?

Normális válaszokat kérek, köszönöm! :(


2012. febr. 22. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

válaszd a másodikat és az elsőt felejtsd el és talán idővel bele tudsz szeretni ebbe a srácba is :)


17/f

2012. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
..ha azt mondom a másodikat, ja azt.. de ha ö neked nem néz ki jól az a bajod,akkor keress egy harmadikat
2012. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mivel az a fiú akit te szeretsz nem szeret a másik pedig szeret próbáld meg vele
2012. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!