Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Volt/van valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Volt/van valaki ilyen helyzetben? Ha igen, hogy jutott túl rajta?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy exemmel már több mint 2 éve szakítottunk, de én még nem tettem túl magam rajta. Úgy érzem, hogy még mindig ôt szeretem, és el sem tudom képzelni, hogy esetleg másba legyek szerelmes, mást szeressek. Elmúlik ez egyáltalán?:(

Elôre is köszönöm a normális(!) válaszokat.


2012. júl. 9. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki hogy ez nem akar elmúlni nálad.Keresd fel,egy próbát megér.
2012. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elmúlik, én majdnem másfél évig szenvedtem, mire végre jött valaki, akivel el tudtam képzelni. Előtte szépen lassan, mindig egy-egy tulajdonsága volt, amit valakinek sikerült felülmúlnia: amiről korábban azt hittem, hogy nem lehet überelni. De most egy hónapja van valaki, akinek minden tekintetben sikerült.

Szóval ne add fel, ismerkedj, légy nyitott, és jönni fog valaki.


24/N

2012. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.: néha szoktunk beszélni, általában ô ír rám, csak az a baj, hogy ô az egészet nem gondolná már komolyan szerintem.

2.: tudom, hogy ez egy hisztis hozzáállás, de mivan, ha én csak ôt szeretem?:(

2012. júl. 9. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Az , hogy kötődsz hozzá az normális is lehet. De miért szakítottatok?

Ha nem él párkapcsolatban akkor akár próbálkozhatsz is, mi bajod lehet legfeljebb azt mondja ez nem jó ötlet. És akkor mi van, nem lett rosszabb a helyzet mindenki ott tart ahol volt. De legalább megpróbáltad és nem tehetsz magadnak szemrehányást, hogy elszalasztottad az alkalmat.

Ha már kapcsolatban van, akkor lépj tovább.


Ökörköri

2012. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs kapcsolatban. Egyébként röviden anyám miatt szakítottunk, ill. türelmetlen volt velem szemben..
2012. júl. 10. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs kapcsolatban, akkor hajrá...


Ökörköri

2012. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!:) de mégis, hogyan kezdeményezzek stb.?
2012. júl. 11. 14:45
 8/8 A kérdező kommentje:
meghát, az ilyenre azt mondják, hogy 'csak a töltött káposzta jó felmelegítve', de én ebben nem nagyon hiszek...
2012. júl. 11. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!