Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy (néha) így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy (néha) így érzek? Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal immár fél éves a kapcsolatunk, de mostanában (régebben is voltak hasonló érzéseim) mikor nicns velem egyrészről nagyon Hiányzik, de ugyanakkor olyan egyedül érzem magam, mintha "nem lenne velem". elég nehéz ezt az érzést leirni szavakban..olyan mintha nem is tudnám magam mellett. Én nagyon szeretem de mégis(azt mondja Ő is engem).. ezt érzem. Mikor vele vagyok ezt nem érzem, de mikor nincs velem... elfog ez az érzés.

Hozzáteszem hogy kb egy hete szakított velem, külső okok miatt..a szakítás nagyon nehéz volt mind2-nek, de akkor ugy gondolta jobb lesz igy nekem, és neki is.(családi okok...)

Másnap kibékültünk:) Elképzelhető hogy az akkori dolog maradt meg bennem és emiatt van bennem ez az érzés?

Nekem jóformán csak Ő van. Nincsennek ugy igazán barátaim sem.

Mondtam ezt neki is.. hogy ő nem e érez így mikor nincs velem, mintha távol lenne tőlem.. és "nem érez maga mellett". De azt mondja benne nincs ilyen érzés. és hogy kicsit lazuljak el és ne aggódjak feleslegesen dolgokon.. hanem élvezzük hogy együtt lehetünk.

Volt már valaki hasonlóképp? valóban alaptalanok lennének ezek az érzéseim..?


17L


2010. szept. 6. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval összefoglalva, amikor nincs melletted, akkor hiányzik? Igen, ez normális.
2010. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani amit a barátod mond :)
2010. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy is mondjam,mikor nincs velem, igen hiányzik, de mégsem érzem magam mellett. Mármint az az érzés nincs meg, h van valaki mellettem, az a bizonyos kötelék tudjátok...
2010. szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válasz, a kérdező voltam
2010. szept. 7. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!