Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan végződtek a kapcsolatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan végződtek a kapcsolataitok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy hány kapcsolatotok ért véget úgy hogy:

1. Te szakítottál

2. Veled szakítottak

3. Közös megegyezésel lett vége

Korotokat és nemeteket is írjátok légyszi.


2012. júl. 9. 22:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. szakított: azt hitte ott fogom hagyni,mert szerinte a külsőm miatt én jobbat érdemelnék...

2. elértem h ő szakítson velem: anyáék engem hibáztattak volna ha én szakítok...

3. szakított: szintén az első miatt.szerinte én sokkal jobbat érdemelnék mint ő. (aki nem kábítózik és sokkal jobban néz ki és jobban odafigyel rám,mert én azt érdemelném). hozzáteszem én nem kábítózok,csak egy haverom által ismertem meg,aki viszont igen. :)

4. Nem szakítottam vele, ő se velem Nagyon Szeretem és Nagyon Boldog vagyok Vele. 1éve együtt vagyunk (remélem ő nem fog otthagyni mert elvileg jobbat érdemlek...bár már mondogatta h nem is érti h foglalkozhatok vele.remélem ez nem úgy fog végződni mint ez előző esetek) mellesleg tervben van az eljegyzésünk is :$

kicsit fiatalon kezdtem a pasizgatást,ezért járok a 4.-nél :S

18/L :)

2012. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1. 4

2. 0

3. 0


28N


A férfiak egyszerűen nem mertek szakítani, de mindannyiszor úgy lett vége, hogy már nagyon semmi nem működött, hónapok óta nem volt szex és már bármit próbáltunk volna megbeszélni csak ordítozás, veszekedés volt a vége. Közös megegyezés is lehetett volna, de mindig én mondtam ki a végét.

2012. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mind a két (előző, több éves) kapcsolatomnak úgy lett vége, hogy félreléptek én meg kivágtam őket ezért. 25N
2012. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!